Burçların En Üstün Özellikleri

634.937
Burçların En Üstün Özellikleri

Astrolojide on iki burç vardır ve astroloji, hem kendimizi hem de karşımızdakini anlamamız için vazgeçilmez bir rehberdir. Kişinin karakterini, yaşam tarzını, hatta sağlık ve iş hayatını dahi yönlendirir. Her burcun kadın ve erkeği farklı özellikler taşıdığı gibi, bazı konularda ortak noktalarda buluştukları da olur. Bu yazımızda burçların en üstün ve en belirgin özelliklerine yer verdik.

Koç Burcu En Üstün Özelliği

Koç (21 Mart-19 Nisan) – Koç burcu insanı zekidir ve herşeyi çabuk kavrayabilen yetiye sahiptir. Eğlenceli, pozitif ve dışa dönüktürler. İnsanları mutlu etmeyi, onlara iyilik etmeyi severler. Aynı zamanda iyi niyetli, dürüst ve çalışkan bir yapıya sahiptirler.

Boğa Burcu En Üstün Özelliği

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs) – Boğa burcu insanı sessiz, sakin ve kararlıdır. Özellikle sıcakkanlı olmalarıyla tanınırlar. En önemli özellikleri merhametleridir. Merhametli yapılarını sadece insanlara karşı değil, doğadaki tüm canlı varlıklara da sergilerler. Bu burcun insanı son derece azimlidir ve bu azimleri onları çoğu konuda başarılı yapar. Boğa insanı sanatkâr ruhludur ve resme oldukça meraklıdır.

İkizler Burcu En Üstün Özelliği

İkizler (21 Mayıs- 22 Haziran) – İkizler burcu insanları çok enerjik ve her daim canlı olurlar. Gülmeyi ve konuşmayı çok seven ikizler burcu insanı, çevrelerindeki kişileri oldukça eğlendirirler. Yaşamlarında önce mantığa sonra duygusallığa yer verirler. Yetenekli ve zeki yapıları, düzgün konuşmaları, güler yüzlü olmaları etrafta çabucak dikkat çekmelerini sağlar.

Yengeç Burcu En Üstün Özelliği

Yengeç (23 Haziran – 22 Temmuz) – Yengeç burcunda doğan kişiler hayal gücü kuvvetli, hassas ve ince yapılıdırlar. Hayal dünyası oldukça zengin olan yengeçler, kendi yaşamlarını kendi sınırları çerçevesinde belirlemek isterler. İçine kapanık gibi görünseler de yengeç burçları yeri geldiğinde en eğlenceli insan oluverirler. Bu burcun en üstün özelliği son derece şefkatli olmasıdır.

Aslan Burcu En Üstün Özelliği

Aslan (23 Temmuz -22 Ağustos) – Aslan burcu insanının en belirgin özelliği hevesli olmasıdır. Oldukça cömert, yaratıcı yönleri ile tanınırlar. Aslan, yıldız olanların burcudur ve çoğunlukla sahne yıldızı olurlar. Sahne yıldızı değil iseler, normal yaşantılarında girdiği her ortamın yıldızıdır. Aşırı yardım sever yapıları, onları adeta dünyanın koruyucusu yapar.

Başak Burcu En Üstün Özelliği

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül) – Başak burcu oldukça nazik insanların burcudur. Çalışkanlıklarıyla da ön plana çıkan başak burcu insanları, özenli ve araştırmacı yapılarıyla da dikkat çekerler. Başak insanının en üstün özelliği düzenli oluşudur. Evleri, işleri hatta tüm hayatları bir düzen içerisindedir. İnsan sevgisi ve güzel bir ahlaka sahip olan başak burcu insanı, insanlara sevecen davranarak onlar tarafından da sevilirler.

Terazi Burcu En Üstün Özelliği

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim) – Terazi burcu insanları, sosyal ve oldukça aktif kişilerdir. Yöneticisi Venüs olan terazi burcu insanı, güzelliğe ve estetiğe eğilimlidir. Nazik ve rahat tutumlarıyla dikkat çekerler. Her ortama kolayca uyum sağlayabilen teraziler evliliğin ve birlikteliğin burcudur. Bu nedenle özellikle terazi burcu kadını erkeklerin dikkatini çabuk çeker.

Akrep Burcu En Üstün Özelliği

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım) – Akrep burcunda doğanların en üstün özellikleri güçlü bir karaktere sahip olmalarıdır. Dönem dönem zayıflıkları olsa da bu burcun insanı kararlı, duygusal, tutkulu kişilerdir. Akrepler çok fazla konuşmazlar ve bilgi sahibi olmadıkları konularda fikir yürütmezler. Çalışkandırlar ve işlerinde özveri ile çalışırlar. İşlerini ne kadar çok severlerse o derece başarılı olurlar.

Yay Burcu En Üstün Özelliği

Yay (22 Kasım – 21 Aralık) – Yay burcu insanının en belirgin ve üstün özelliği, çok neşeli ve enerjik olmasıdır. Yay burcu, çok iyi birer arkadaştır. Ruhları yeni doğmuş çocuk gibi saftır. Etraflarına enerji ve heyecan saçarlar. Doğallıklarıyla eğlenmeyi ve insanları eğlendirmeyi seven yay insanı, güçlü espri yeteneğine sahiptir.

Oğlak Burcu En Üstün Özelliği

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak) – Bu burcunda doğanlar ağırbaşlı, azimli, sabırlı ve dürüst kişilerdir. Oğlakların en üstün oldukları konu planlı olmalarıdır ve bu nedenle uzun vadeli planlar yaparak hedefe ulaşmak için sabırla beklerler. İşlerine çok önem verirler ve girdikleri her işte çalışkan ve dikkatli olduklarından dolayı başarılı olurlar. Ayrıca güvenilir olmaları sebebiyle çevreleri tarafından çok sevilirler.

Kova Burcu En Üstün Özelliği

Kova ( 20 Ocak – 18 Şubat) – Kova insanı zeki ve arkadaş canlısıdır. Hayal güçleri en üstün özellikleri arasındadır. Bu nedenledir ki dahiler çoğunlukla kova burcundan çıkar. Farklı kültürler ve medeniyetlere oldukça merak duyarlar. Kovalar sempatik tavırlarıyla gittiği her yerde insanları kendilerine çekerler.

Balık Burcu En Üstün Özelliği

Balık ( 19 Şubat – 20 Mart) – Balık burcu insanının en üstün özelliği bilindiği üzere duygusal olmalarıdır. Balıklar aynı zamanda neşeli ve eğlenceyi seven yapıya sahiptir. Arkadaşlığa çok önem verirler ve sadık birer dost olurlar. Dansçılar genelde balıklardan çıkar. İçinde bulundukları duygusal yapıyı dans ederek daha kolay ortaya koyarlar. Dansçı olmayı tercih etmezlerse de çevrelerinde güçlü espri yetenekleri ile eğlenceli olarak tanınır ve sevilirler.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ugur dedi ki:

    Mükemmel olmuş elinize sağlık devamli takipciniz im artık yakınen sizi izleyeceğim.