Burçların Kalbini Nasıl Kazanırsınız?

23.280
Burçların Kalbini Nasıl Kazanırsınız?

Her kalbin fethine giden bir yol vardır. Her burcun insanı içinse; bu fethe giden yol ayrıdır. Tüm burçların gönül yolu farklı madem; öyleyse soralım hemen: Burçların kalbini nasıl kazanırsınız? Kimi burç için; kalbini kazanma yolu, aşk demektir, kimisi için bağlılık, bazısı da sonsuz güven ister karşısındaki insandan. Hal böyle olunca her burç insanı bir başka sever diğerinden; herkes kendi doğrusunun peşinden gider çünkü. Dilerseniz hemen başlayalım anlatmaya; hangi burcun kalbini nasıl fethedebilirsiniz!

Koç Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Bitmek bilmez enerjisi ve neşesiyle Koç; hareketli ve canlı yapısını her daim korur. İnatçıdır, rekabetçidir, konuşmaktan ve kendini ifade etmekten hoşlanır; herhangi bir ortamdaki mücadeleden kaçınmaz. Bir Koç burcunun gönlüne girmek için; ona emek vermeye ve gerektiğinde onun için mücadeleye girmeye hazır olmalı; ona değer verdiğini hissettirmeli her daim. Girişken yapıya sahip Koç insanını kalabalıklar içinde ayırt etmeli ve onun hayat enerjisine ortak olmalı! Kısaca Koç burcunu etkilemek; varlığını ona hissettirmekten ve kendini net bir şekilde ifade etmekten geçiyor.

Boğa Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Sahiplenici ve sabırlı bir yapıya sahip olan Boğa; bir konuda acele edilmesinden ve hayatındaki ani değişimlerden hiç hoşlanmaz. Güvenilirdir, sorumluluk sahibidir ve oldukça düzenli bir kişiliktir. Boğa insanının gönlüne girmek için vereceğimiz anahtar kelimeyse; şüphesiz ‘güven’dir! Boğa sonsuz bir güvenle bağlanmak ister ruh eşine; her ayrıntısında kaybolacağı ve sürekli çalkantılı, karışık ilişkiler ona göre değildir. O gerçek bir aşk arayışındadır ve bunu güven duygusuyla sağlayacak bir insana kendini kaptırır ancak!

İkizler Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Hayat İkizler için merak duygusuyla akar. Oldukça sosyal bir yapıya sahip İkizler için gerçek aşkı bulmadan önce her iletişim bir flört içerir. Farklı insanlar tanımaya ve dünyayı keşfetmeye dair tutkuludur. Bu kadar dışa dönük yapıya sahip İkizler’i gönlünden yakalayacak insan; onun merak duyduğu konulara ilgili hatta bir nebze de onun bu vasfına hayranlık duyacak biri olmalı. İkizleri her daim en çok etkileyen şey; keskin bir zekâya sahip olan bir insandan başka bir şey değildir!

Yengeç Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Yengeç demek katıksız aşk insanı demektir. Gönlünün derinliklerine girebilmek zordur ama girdiğinizde sonsuz bir aşka ev sahipliği yaptığını anlayabilirsiniz. Her zaman kalbinin izinden giden Yengeç için; hislerinizi ifade etmenin en doğru şekli, ona olan aşkınızın büyüklüğünü ve derinliğini anlatabilmekten geçer. Sadık ve duygusal Yengeç’in kalbini çalmak; onun merhametli ve sevgi dolu yüreğini anlamakla mümkün!

Aslan Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Aslan; her daim gözler kendi üzerinde olsun ister. Tutkulu ve dobradır; görmezden gelinmeye tahammül edemez. Aslan’ın kalbini kazanmak demek; ona olan hayranlığınızı gizlememek hatta mümkünse bunu her daim haykırabilmek demektir. Aslan; onun ne özel bir kişilik olduğunun; girdiği her ortamda hissettirilmesini bekler. Sosyalleşmek ve dikkatleri üzerine çekmek; işte Aslan’ı özetleyen iki kavram. Bu konuları göz ardı etmemek gerek!

Başak Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Başak; ne istediğini bilir; analitik ve yaratıcıdır aynı zamanda. Bir iki etkileyici sözle ikna etmek mümkün değildir kendisini; davranışlardaki asalet ve ölçülü bir tutum etkileyebilir Başak insanını. O gönlünü; hal ve tavırlarıyla kendi gibi akılcı bir insana kaptırır; âşık olduktan sonra sevgisi de hayata bakışı gibi güçlü olacaktır!

Terazi Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Sevmek ve sevilmektir Terazi’nin en büyük tutkusu! Gönlünün kapılarını hiçbir zaman aşka kapatmaz; fakat onun kalbinin derinlerine yol alacak insan; asaletle yürümelidir bu yoldan! En çok nezaket sahibi bir partner ve huzur dolu bir ilişki büyüler onu. Karşısındaki insan; hayatın dengesini kurmuş ve ne istediğini bilen birisi olmalı muhakkak.

Akrep Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Gözü kara Akrep’i ancak gözünüzü kararttığınız büyük bir aşkla ikna edebilirsiniz. ‘Her ne olursa olsun seninleyim’ demek; ona olan aşkınızın gücünü hissettirmekten geçer Akrep’i etkilemek! Sabırlıdır, dikkatlidir, tutkuludur Akrep insanı; basit tavırlara, sıradan algılanmaya gelemez. Her ne olursa olsun ona ne kadar değerli olduğunun sık sık hatırlatılmasını ve ilgi odağı olmayı bekler. Akrep için ideal partner; onun bu beklentilerini karşılayabilecek, güçlü bir karakter olmalı!

Yay Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Yay’ı etkileyebilecek bir insan varsa; o da özgürlüğüne düşkün, kalıplara sığmayan, özgür bir ruhtur! Ele avuca sığmayan; rutinlere tahammülü olmayan Yay için; hayat bir deneyim yeri ve heyecan merkezidir. Sabit, tutucu ve tekdüze bir hayat onun için en büyük cezadır. Bu yüzden Yay’ın gönlünü kazanacak insan; onun bu klişelere uymayan ruhuna eş olmalıdır; eğlenmeli, koşmalı ve içindeki o müthiş enerji; Yay’ın kalbine kadar ulaşmalıdır!

Oğlak Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Oğlak; düzenin, kontrolün ve başarının başkenti olan burç. O, her şeyin olması gerektiği gibi gerçekleşmesini arzu eder. Karşısındaki kişi de; hayattaki beklentilerini karşılayabilecek kadar olgun ve bilinçli olmalı! Sevdiklerine çok bağlı olan Oğlak; hayatına girecek kişinin de bu bağlılığı hak edecek birisi olmasını ister. Onun gönlünden geçenleri bilen ve tüm bir ömrü onunla geçirmek isteyecek bir aday; Oğlak’ın gönlünü çalabilir ancak!

Kova Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Nev-i şahsına münhasır bir burçtur Kova! Kova’nın gönlüne girmek de; onun tek ve özel olduğunu hissettirmekten geçer. Yaşamın gündelik ve sıradan akışı içinde yapacağınız ufak değişiklikler; Kova’nın gönlünü kazanmak için birebir. Örneğin gün ortasında rastlayacağı sürpriz bir hediye veya sevgi dolu bir mektup! Böyle orijinal ve rutini kıran hamleler; Kova’yı oldukça etkileyecektir.

Balık Burcunun Kalbini Nasıl Kazanırsın?

Balık’ın ruhuna hitap edebilmek için; maddi evrenin bir parça dışına çıkmanız gerekebilir! Onu etkileyebilmek için; kendine has dünyasına giriş yapabilmelisiniz. Aradığından ve beklentilerinden vazgeçmeyen bir karakterdir Balık. Onun naif dünyasına girdiğiniz takdirde; gönlünü kazanmak mümkün!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.