Kadınlar Duysun

Çıktığı Yolda Liderliği Kimseye Kaptırmayan Burçlar!

11.10.2018
76.261
Çıktığı Yolda Liderliği Kimseye Kaptırmayan Burçlar!

Kimseyi bulamasa kendiyle yarışan Burçlar vardır. Ve herkesin kendine çok güvendiği bir yönü. Hırs, heyecan, zeka ve tutku… İşte burçların kendine rakip tanımadığı ve rakiplerini ters köşeye yatırabilecek özellikleri.

Koç Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Hep söyledik üzerine basa basa yine söylüyoruz sen baştan aşağı karakteri güçlü bir insansın. Rekabet içeren her şeyde ben de varım dersin. Hayat senin için bir oyun aynı zamanda bir yarıştır. Sahneye çıktığında oyuncuların rollerine bakar, gözünü baş role dikersin. Mücadele ettiğin şeyi ille kazanırsın. Kazanamazsan öyle bir noktada bırakırsın ki, kazanan kazandığına pişman olur.

Boğa Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Senin içine fair-play ruhu kaçmış sevgili Boğa. Yeryüzündeki en centilmen yarışçı olmalısın. Sakin kalarak rakiplerini çileden çıkarır, hepsini bir bir pes ettirirsin. Diğerleri öfkeyle, hırsla hareket ederken senin sabrın ve taktiklerin karşısında yapabilecekleri bir şey kalmaz. Usta bir avcı gibi bekler avının üzerine tam zamanında atlarsın. Sonunda kimseye de söyleyecek tek söz bırakmazsın.

İkizler Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Senin karşına kimse geçmesin. Rakip tanımazsın denir ya, işte tam da öyle. Her şeyden önce rakiplerini alt edecek zekaya sahipsin. Umulmadık zamanda ummadıkları hamleler yaparak her şeyi ters yüz edebilirsin. Her durumda herkesin bir adım önünde olduğunu kimse inkar edemez. Diğerlerinin öğreneceklerini sen çoktan biliyorsundur zaten. Ve kaybeden kaybettiğinin farkına bile geç varır.

Yengeç Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Gözyaşlarıyla sörf yapan Yengeç Burcu. Senin yaşamdaki silahların herkesten farklıdır. Öyle büyük mücadelelere girme gereği duymazsın bile. Her şeyi zamanında düşünür, planlar, değerlerine sahip çıkarsın. İnsanlara ön yargısız, beklentisiz, yargısız ve tüm samimiyetinle yaklaşırsın. Kimin neye ihtiyacı var bilir, asla aşağılamaz, suçlamazsın. E seninle girdiği yarışı kazanan zaten baştan kaybetmiştir.

Aslan Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Kazanamayacağın yarışa girmezsin sen zaten. Aslan doğmak gerekmiş dünyaya. Konu her ne olursa olsun seninle yarışa giren, girdiğine girmediğine pişman olur çıkar. Ama bileğinin hakkıyla kazanırsın kazandığını da. Zamanında verdiğin mücadeleler, deneyimler vardır. Sen sonradan olma değil, doğuştan iyisin. Varlığının, sözünün, nefesinin dokunduğu her şey sende mühürlenir. Rakiplerine tek bir şey kalır, elini sıkıp tebrik etmek.

Başak Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Senin analiz yeteneğin en büyük gücün. Yaşamın boyunca hep daha donanımlı, daha bilgili olmak için çalışırsın. Sözlerin de, davranışların da boş değildir. Sahalardaki disiplinin ve restlerin ürkütücü derecededir. Analitik düşünce tarzın, farklı düşünen beynin ve gözlemlerinle varacağın noktaya en kestirmeden gidersin. Diğerleri konuşadursun, sen finişe çoktan varmış, kahveni yudumlarken onları bekliyor olursun.

Terazi Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Görüntün yeter diyoruz. Kapı gibi, dimdik duruşunla yensen de yenilsen de herkes seninle. Sen kaybetsen de kazananlardansın. Renk vermezsin. Kuyruğun hep diktir. Önemli olan yarışmaktı der geçersin. Ha şu var, taktiklerin şakaya gelmez. İnce zekanı ortaya koyduğunda son dakikada hiç beklenmedik anda herkesi ters köşeye yatırabilirsin.

Akrep Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Birinci sensin de ikinci kim ona bakmak lazım. Başta dedik ya, kimseyi bulamasa kendiyle yarışır diye. Hah o sensin. Yenilgiye tahammül edemezsin. Mücadelende her yol mübahtır. Rakiplerinden biri şaş kaza kazandıysa vay haline. 7 yaşında kaybettiklerinin hesabını 70 yaşında sorarsın. Yaşadığın her duyguyu en yüksekte yaşadığını kimse unutmasın. Karşında duran da ona göre dursun diyor, önümüzü ilikliyor, sahaları terk ediyoruz.

Yay Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Off çok gerildik şimdi. Sen hedefe kitlenmişsindir bile. Alamayacağın riski, aşamayacağın engel yoktur. Hele bir de öfkelendiysen vay halimize. Yasakları sevmezsin, imkansız kitabında yazmaz. Konu ne olursa olsun gözünü kapar atlarsın. Nereden geldiği belli olmayan özgüveninle kazanamayacağın yarış yoktur. Sana macera olsun da ne olursa olsun, zaten hep öndesindir.

Oğlak Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Biri daha yoktur ki yeteneklerini senin kadar geliştirebilsin. Yoktan var olur, tek bir adımında sen zirvedeyken geridekileri başladıkları yerde bırakırsın. Riskli yollara girmez, en kestirme yol bildiğim yoldur der geçersin. Girdiği mücadelede baştan pes eden, yarı yolda bırakan, sona doğru vazgeçen mutlaka olacaktır. Ama sen onlardan asla olmazsın. Kendini geliştirir, başarını katlayarak devam edersin. Eninde sonunda kazanan sen olursun.

Kova Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Kovalayan boşa kovalar. “Önce kendini yetiştir, sonra gel beni eleştir” der Kova burcu. Farkındalığın dibisin. Boş boş hayal kurmaz, çıkmaz sokaklarda dolaşmazsın. Herkes bir şeylerden şikayet ederken sen direnir, hak ettiğin şekilde kazanırsın. Sona doğru gelindiğinde kaybedeceğini düşünen çok olur. Ama öyle alternatiflerin vardır ki, düşman çatlatacak tarzda. Biz bile tırstık sevgili Kova Burcu.

Balık Burcu Rakip Tanımayan Özellikleri

Seni tutabilene aşk olsun. Hayatı akışında yaşar, her geleni olduğu gibi karşılarsın. Elinden geleni yaptıktan sonra kaybettin saymazsın. Saç saça, baş başa, yumruk yumruğa mücadeleler sana göre değildir. Her şeyden önce rakiplerin adil olmalıdır. Şike yapanın foyasını ortaya çıkarır, rezil rüsva eder, hak etmediği birinciliğini elinde alır çöpe atarsın. Sen doğuştan birincisin sevgili Balık Burcu.