Burcuna Göre Kaynanalar

Burcuna Göre Kaynanalar

Partnerinizle burcunuz gayet uyumlu, peki ya kaynananızla ? 🙂 Artık evlenmiş olanlar için biraz geç olabilir tabiki ama henüz evlenmemiş ve ciddi bir ilişki yaşayan kadınların bu yazımısı okumasını tavsiye ediyoruz. Neyle karşı karşıya olduklarını bilmelerinde fayda var. 🙂

Koç burcu kayınvalide
Burçlarının isminin hakkını verirler, gerçekten de koç gibilerdir. Size takarsa eğer hayatınız kararır. Çevrelerine karşı neşeli ve mutlu görünürler ama gelin ve damatları yiyip bitirirler.

Boğa burcu kayınvalide
Kaynanız eğer boğa burcuysa onu kızdırmak için kırmızı bir pelerin savurmanıza gerek yoktur. Çünkü boğalar gibi ayaklarını yere vurup dururlar ve bir nevi sizi tehtid ederler.

İkizler burcu kayınvalide
Aslında sakindirler ama yaptıkları şeyler pek belli olmaz. Bir an şöyle, bir an böyledirler. Pek güvenmeyin, zekaları pek parlaktır, gelin ve damatlarına zeka üstü sürprizler yapabilirler.

Yengeç burcu kayınvalide
Aile yaşamına ve ev hayatına düşkün yengeç burcu kaynanalar ısrarcılıkları, yemek yapıp yedirmeyi sevmeleri ile bazen sinir bozucu olabilirler.

Aslan burcu kayınvalide
En çok çektiren kaynana burcudur. Kendi istediğini yaptırana kadar sizi rahat bırakmaz. İpleri elinizden bıraktığınız anda bi daha geri alamazsınız.

Başak burcu kayınvalide
Uyumlu bir kaynanadır. Ama titizliğine ayak uyduramazsanız sizi bunaltana kadar eleştirir. Ona karşı yaptığınız iyi ya da kötü hiçbirşeyi unutmaz

Terazi burcu kayınvalide
En kolay anlaşılabilir kaynanalar bu burçtan çıkar. Vicdanlı ve duyguludur. Dengenin temsilcisi terazi burcu kaynanaları oğlu ve gelini arasında yeri geldiği zaman bir köprü görevi de görebilir.

Akrep burcu kayınvalide
Akrep gibi sokar. Ne yapacağı belli olmaz. Anlamakta zorluk çekersiniz. Hiç umulmadık bir anda şefkatli olabilir.

Yay burcu kayınvalide
Oğullarına düşkün olduklarından oğullarının maddi hayatını daha çok önemserler. Onların ekonomik olarak sıkıntı yaşamasını istemezler. Gelinlerine karışmazlar ancak oğullarıyla başbaşa vakit geçirmeyi sevdiklerinden bu konuda gelinlerine karşı bencil olabilirler.

Oğlak burcu kayınvalide
Hayatın gerçeklerini ön planda tutarlar. Zeki ve şüpheci olurlar. Dikkat, bir şeye karar verdiler mi asla geri dönmezler. Oğlaklar en tepeye ulaşmak için herşeyi göze alırlar yani!

Kova burcu kayınvalide
Zeki ve ‘ben bilirim’ diyen bir kaynananız varsa o kovadır işte. Huyuna giderseniz, fena değildir. Size taktıysa bile bu size bir şeyler öğretmek içindir.

Balık burcu kayınvalide
Balık kayınvalideleri üzülen, melankolik, paraya önem vermeyen insanlardır. Kırılmak ve ağlamak için yer ararlar. Bu da belli bir süre sonra bıktırır.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.