Burcunuza Göre Ruh Eşiniz Nasıl Biri

48.064
Burcunuza Göre Ruh Eşiniz Nasıl Biri

Bu hayatta herkesin ruh ikizi vardır, genellikle zamanımızın çoğunu ruh ikimizi bulmakla harcarız. İkili ilişkilerde zorlandığımız konular ne yazık ki var. Peki ya gerçekten ruh eşimiz olan kişlerle ilişki yaşasaydık nasıl olurdu? Sizin için burçlardan yola çıkarak, her burcun ruh ikizinin nasıl olması gerektiğini araştırdık.

Koç Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Koç burcu büyük bir aşkın peşinden gitmek isteyebilir. Bu kişinin doğru insan olup olmadığını anlaması için kalbinin sesini dinlemeli. Birlikte olduğu kişiyi en iyi şekilde analiz edip, o kişinin yanında kendinizi nasıl hissettiğine odaklanmalı. İç güzelliğe farkındalık kestiğinde bu kişi aşkı rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Anlayışlı, empati kuran, sizinle sürekli ilgilenen, cömert ve aldatmayan.

Burçların Ruh Eşi

Boğa Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Ömür boyu mutlu olacağınız bir aşk arıyorsa, kendinize olabildiğince benzeyen bir kişiyle birlikte olmaya çalışmalısınız. Boğa burcunun karakteri gibi güçlü ve duygulara önem veren biriyle huzurlu olabilir. İlişkide yapmış olduğunuz hataları karşılıklı bir şekilde anlayıp birbirini onaylamasıdır.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Bulacak olduğunuz kişi size tüm şeffaflığı ile gelmeli. Gerektiğinde sizle olan biteni paylaşıp, yanınızda rahat bir şekilde ağlayabilmeli. Bulacak olduğunuz kişi güçlü bir tavır sergilemeli.

İkizler Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

İkizler hayatında devamlı zorluklarla karşılaştığı için karşısındaki kişinin daha yumuşak olması gerekir. Sorunları çözme potansiyeline sahip olmalı ve hayatı ciddiye almamlalı. İkizlerin karşına çıkacak olan kişinin ilişkideki sorunlardan ders çıkarması gerekir.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Hayata karşı daha meraklı, yeni şeyler öğrenmeye ve anlamaya kararlı olmalı. Özgürlüğünüzü kısıtlamayan biri ve size karşı engeller oluşturmayan. Pozitif olmalı, sizi sürekli sorgulamamalı, üzerinizde gereksiz baskı yapmamalı.

Yengeç Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Yengeç burcu, daha çok aile, evlilik ve başarı gibi kavramlara odaklı olduğu için karşısındaki insanın da bunlara bağlı olmasını ve değer vermesini ister. Aynı değeri paylaşan bir kişi bulduğunda mutluluğun peşini bırakmaz. Karşısındaki insan ne kadar çok aileye önem verirse, aile kurmak ve çocuk sahibi olmak onun için oldukça önemli olur. Aynı zamanda Yengeç burcu’nun karşısındaki insanla para ile ilgili konularda tartışmalı, hem fikir olmalıdır.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Ruh ikizini sizinle aynı değerlere sahip olmalı ve hayatı aynı yönden bakmalı. İlişkiye başlamadan önce gerçekten aynı şekilde düşünüp düşünmediğinizi sorgulamalısınız.

Aslan Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Aslan burcu, genellikle ilişkide karşıdaki kişiyi değiştirmeye çalışır. Bu yüzden partnerinin buna elverişli ve yatkın olması gerekir. İlişkideki problem genellikle karşı tarafta değil aslındadır. Çünkü kişiyi olduğu gibi kabul etmez ve sürekli etrafındaki insanları düzeltmeye çalışır. Bu da aşk hayatında problemler ortaya çıkarabilir.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Karşınızdaki insanın hatalarınızı kabul etmesi sizin için önemli. En küçük yapılan hatalar bile sizi veya partnerinizi rahatsız ediyorsa bu ilişkideki kişi sizin ruh eşiniz değildir.

Başak Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Başak burcu genel olarak öğrenmeye meraklı bir burç olduğu için ilişki yaşayacak kişinin de kendini geliştirmesi ve devamlı yeni şeyler öğrenmeye açık olması gereklidir.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Keşfetmeye, yeni şeyler öğrenmeye hevesli biri olmalı. Yeni yerler görmek, yeni kültürler tanımak ve yeni insanlarla tanışarak, sosyalleşmek önemli olmalı. Başak Burcu’nun ruh ikizi onun gibi açık düşünmeli, sosyalleşmeyi sevmeli.

Terazi Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Terazi burcu, kısa süreli ilişkilerden pek haz etmez. Arkadaşlıkları ve aşk hayatlarındaki ilişkileri uzun Ömürlüdür. Bu yüzden karşısındaki kişinin de onun gibi uzun süreli bir ilişki yürütmesini ister. Genellikle partilerinden aradığı özellik ilişkinin uzun ömürlü bir ilişkiye okey olmasıdır.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Terazi Burcu’nun ruh ikizi düşünceli, cana yakın ve fedakar olabilen bir yapıya sahip olmalıdır. Fakat bunca şeyi yaparken aynı zamanda kişi kendinden ödün vermemeli, olduğu gibi kendini var etmeye çalışmalıdır. Terazi Burcu’nun ruh eşi kendisini sıkmamalı ve özgürlüğünü kısıtlamamalıdır.

Akrep Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Akrep burcu, ikili ilişkilerde genellikle tutkuyu ve aşkı doruklarda yaşamayı seçer. Bu yüzden aradığı kişiyle de arkadaşça vakit geçirebileceği aynı zamanda tutkulu bir aşk yaşayabileceği karaktere sahip olmalıdır. Birlikte olduğu kişiyle arkadaşlarıyla eğlendiği kadar eğlene bilmeyi tercih eder.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Akrep Burcu’nun ruh eşi uzun süreli iletişimlere kapalı olmamalı. Karşısındaki kişiyi çok iyi tanımalıdır. Eğer bir Akrep için ilişki arkadaşlıktan daha fazlaya gittiyse o kişi ruh eşidir.

Yay Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Yay burcu’nun hayatta daima tutkuları vardır. Anı yaşamayı sever ve plan program yapmak pek ona göre değildir. Bu yüzden Yay burcu ile birlikte olmak isteyen kişi de plan program yapmamalı, anı yaşamayı sevmelidir.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Yay burcu’nun ruh ikizi gezmeyi tozmayı sevmeli, ilişki içerisinde heyecanlı bir yapıya sahip olmalıdır. Yay burcu, karşısındaki kişiyle ortak zevkleri barındırmıyorsa bu ilişki pek fazla sürmez. Partnerin de kendisi gibi olması hayattan keyif alması gerekir.

Oğlak Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Oğlak burcu, aşk hayatında hissettiği duyguları kolay kolay karşı tarafa ifade edemeyebilir. Bu yüzden karşısındaki kişinin onu yormadan anlaması oldukça önemlidir. Aynı zamanda hayatına alacağı kişinin, kendisini tam tersi duygularını net bir şekilde ifade etmesi önemlidir. Oğlak Burcu’nun hayatındaki kişi ona kendini iyi hissettirmeli ve sevgisini göstermelidir.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Oğlak Burcu’nun ruh ikizi incitmeyen, duyarlı ve anlayışlı bir yapıya sahip olmalıdır. Oğlak burcu hayatında yaşadığı zorluklar karşısında sevdiği insandan destek bekler ve o kişinin yüzünü güldürmesini umut eder.

Kova Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Kova burcu, aşk hayatında genellikle anı yaşayan kişilerle ilişkisini sürdürmeyi tercih eder. Sürekli gelecek planları yapan ve geleceğe karşı kaygı taşıyan kişilerle ilişki yürütemez. Kova Burcu’nun özgürlüğü kısıtlanmamalı, özgür bir şekilde yeni yerler keşfedip dilediğini yapmalıdır.

Ruh ikizinizin Özellikleri: kova Burcu’nun ruh eşi tıpkı kendisi gibi özgürlüğüne düşkün, kendini ifade edebilen bir kişiliğe sahip olmalıdır. Partnerinin yeni yerler keşfetmeyi sevmesi, onunla birlikte farklı maceralara atılması Kovalar için oldukça önemlidir. Kova Burcu’nun ruh ikizi aynı zamanda asla değiştirmeye çalışmamalı, kendisini olduğu gibi kabul etmelidir.

Balık Burcu Ruh Eşi Nasıl Biri

Balık burcu, oldukça hassas bir yapıya sahip olduğu için partneri devamlı onu dinlemeli ve ihtiyaçlarını düşünerek hareket etmeye çalışmalıdır. Balık burcu için en önemli nokta yalnız başına kaldığında partnerinden destek almasıdır.

Ruh ikizinizin Özellikleri: Balık Burcu’nun hayatına girecek olan kişi anlayışlı olmalı ve empati kurmayı becerebilmelidir. Balık Burcu’nun keşfedemediği yönlerini ortaya çıkarmalı, tamamen bir bütünlük sağlamalıdır. Hayata karşı olan heyecanını artıran ve size güç veren bir kişi ruh ikizinizdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.