Kadınlar Duysun

Çekemeyenler Haklılar! Burçların Kıskandıran Özellikleri

10.10.2018
159.458
Çekemeyenler Haklılar! Burçların Kıskandıran Özellikleri

Burcuna göre diğer insanların kıskanarak baktığı güçlü özellikler vardır. Kimi Burç eğlenceli yönü ile, kimi rahat tavırlarıyla, kimi de çılgınlıkları ile imrendirir. Şu var ki, bu özellikler herkeste farklı durur ve anlam bulur. Burçların kıskanılan belki de hiç bilmediğiniz öyle güçlü özellikleri var ki, sevgilinizi kıskanmazsınız o derece.

Koç Burcunun Kıskanılan Özellikleri

KOÇ Burcu canlılığın ve heyecanınla dikkat çekersin. İnandığı şey uğruna mücadeleni asla bırakmaz, sonuna kadar gidersin. Çoğu insanın istediği ama cesaret edemediği şeyi koparır alırsın. Spontane gelişmelerden pek hoşlanmaz, yaşamını kendin şekillendirirsin. Herkesten farklı bir tarzın ve duruşun vardır. En önemlisi karakterin sağlamdır ve hiçbir şeyde başkasının etkisi altında kalmazsın. Kıskanılmakta haklısın. Yolun da bahtın da açık olsun sevgili Koç Burcu.

Boğa Burcunun Kıskanılan Özellikleri

BOĞA Burcu sendeki kararlılık kimsede yoktur. Yanında olan kendini güvende hisseder. Sevdiklerine ait olduğunu ve onları ne kadar çok sevdiğini davranışlarınla ispatlarsın. Sabrın taşı bile çatlatabilir. İsteklerini zamana yayar, beklentilerin konusunda acele etmezsin. Elde edemeyeceğin şey yok gibidir. Konuşma tarzın, bakışların ve samimi enerjin girdiğin ortamda hemen fark edilir. Bırak sevgilini seni arkadaşların bile kıskanır. Çevreni bu kadar çatlatma, yazık insanlara sevgili Boğa Burcu.

İkizler Burcunun Kıskanılan Özellikleri

İKİZLER Burcu sendeki sosyal çevreyi görüp de kıskanmamak elde değil. Seni sevmeyen kesin fesattır. Zekan ve iş bitiriciliğin en belirgin özelliğindir. Yaşam enerjin bitmek tükenmek bilmez. Asla yalnız kalmazsın, etrafında sürekli birileri vardır. Konuşmaya bayılırsın. Seninle yapılacak sohbet hem zihin açar, hem beyin yakar. O derece tatlısındır. Olayların iyi ve kötü yanlarını herkesten önce görürsün. Sorunları çözerken duygularını bir kenara bırakırsın. Seni ben de kıskandım sevgili İkizler..))

Yengeç Burcunun Kıskanılan Özellikleri

YENGEÇ Burcu sevdiklerini kendinden fazla düşünürsün. O yüzden herkes senin sevdiğin olmak ister. Ev senin için huzur demektir. Çoğu insanın dışarıda aldığı keyfi sen evinde alabilirsin. Kırıldığında kabuğuna bürünürsün ve sana ulaşmak zorlaşır. Bu da daha çekici olmana neden olur. Ortamına göre o an ne hissediyorsan öyle davranırsın. Doğuştan sanatçı ruhlusundur ve kendini bir şekilde sanatla ifade etmek senin için keyiften öte ihtiyaçtır. Taraftarların dışında seni herkes kıskanır sevgili Yengeç Burcu.

Aslan Burcunun Kıskanılan Özellikleri

ASLAN Burcu dikkat çekmeyi seversin. Bakışları üzerinde toplaman için yolda yürümen yeterlidir. Yaşamın aktiftir. Yalnızlıktan nefret edersin. Bir insan seninle ne yaparsa yapsın keyif alır. Etkilenmedim diyen yalan söyler. Başladığın işi mutlaka bitirirsin, işleri kolaylaştırmakta üstüne yoktur. Çıktığın yolda önünde yükselen engelleri aşarak bir bir sonuca ulaşırsın. Duygusalsın ve romantizme önem verirsin. Seninle ilişki yaşayıp senden ayrılan bir daha aşık olamaz. Bence kendine gurur duymalısın, eminim duyuyorsundur da sevgili Aslan Burcu..))

Başak Burcunun Kıskanılan Özellikleri

BAŞAK Burcu neyi istediğini ve istemediğini iyi bilirsin. Öyle sanıldığı gibi önemsiz detaylarda boğulmasın. Olması gerektiği üzere hayatında düzen istersin. Sendeki seçicilik kimsede yoktur. Olacaksa en iyisi olmalıdır. Mükemmelliyetçiliğin önce gidenisindir. Hatta bazen mükemmel bile seni tatmin etmez. Hata yapmak senin kitabında yoktur. Sağlıklı beslenmeyi ve kaliteli şeyleri seversin. Ayakların yere basar. Gereksiz hayaller kurmazsın. Bu nedenle dedikodun çok yapılıyor. Herkes senin ne kadar kusursuz olduğunu konuşuyor sevgili Başak Burcu.

Terazi Burcunun Kıskanılan Özellikleri

TERAZİ Burcu sosyalleşmeden yaşayamazsın. Fikir üretmekte üstüne yoktur. Çevrendeki insanları büyük bir keyifle dinlersin. Bir konu hakkında akıl danışılacaksa önce sana gelinir. Sevdiklerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önünde tutarsın. Senin ruhun adildir. Haksız olan kişi sevdiğin biri de olsa savunmazsın. Ev sahipliğin mükemmeldir. Misafir ağırlamayı çok seversin. Senin evine gelen her şeyin ötesinde sohbetinden ve güler yüzünden memnun kalır. Seni sevmeyen kıskanır tabi, normal.

Akrep Burcunun Kıskanılan Özellikleri

AKREP Burcu bağımsızlığınla tanınırsın. Birinden yardım istemek senin için bağımsızlığına gölge düşürmektir. Duygularını zirvede yaşarsın. Kızgınlığı da mutluluğu da her hücrende hissedersin. Tutkulu tavırların yanında esrarengiz havanla herkes senin büyüne kapılır. Lafını esirgemezsin. Arkadaşlarını, dostlarını sahiplenirsin. Her konuda sadakate önem verirsin. Kindarsın, kötülükleri unutmaz listene kaydedersin. Fırsatını bulduğunda ise hepsinin icabına bakarsın. Güçlü yapın herkesi kıskandıracak ölçüdedir.

Yay Burcunun Kıskanılan Özellikleri

YAY Burcu yenilikler seni heyecanlandırır. Pozitif enerjini çevrene de bulaştırırsın. Bardağın dolu tarafını görür, problem yaratmaz, çözersin. Öğütlere ihtiyaç duymazsın. Kendine olan öz güveninle bildiğini okursun. Pek çok iyi arkadaşın vardır. Gerektiğinde onlar için fedakarlık yapmaktan kaçınmazsın. Çevrende seninle arkadaş olmak için sıraya girerler. Çünkü laf olsun diye bağlar kurmazsın. Seyahat senin için her şeydir. Seninle bir kez gezen hep gezmek isteyecektir. Kıskanılmayacak gibi değilsin sevgili Yay Burcu.

Oğlak Burcunun Kıskanılan Özellikleri

OĞLAK Burcu sen risk almazsın. Garanticisin. Yeni şeyler denemeyi her zaman macera aramak gibi görürsün. Tüm burçlar içinde en çalışkan olanı sensindir. Duygularını gizlersin. Sevdiğin insanlara sevdiğini derinden ve yavaş yavaş hissettirirsin. Bu da seni zamanla vazgeçilmez kılar. Diğerleri gibi önde değil geride olmayı seversin. İlgi odağı olmaktan pek hoşlanmazsın. Çözüm insanısın. En beklenmedik durumlara çözüm üretmekte üstüne yoktur. Bu özelliklerinle her eve lazımsın sevgili Oğlak Burcu.

Kova Burcunun Kıskanılan Özellikleri

KOVA Burcu senin dünyanda gereksiz hayallere yer yoktur. İşin içine duygularını katmadan yaşarsın. Senin zekan gerçektir. Beyninin her santimetre karesini kullanırsın. Bu nedenle herkesten bir adım öndesindir. İnsancıl yönün kuvvetlidir. Başına buyrukluğunla kendine özel bir kişiliğin vardır. Kalabalık ortamlar sana enerji verir. Teknoloji en sevdiğin şeyler arasındadır. Oyun oynamayı senin kadar seven biri daha yoktur. Küs kalmayı sevmezsin. Hataları affedici yönünle vazgeçilmezler arasında yer alırsın.

Balık Burcunun Kıskanılan Özellikleri

BALIK Burcu çevrendeki insanların duygularını kalbinin tam ortasında hissedersin. Kelimenin tam anlamıyla sevdiklerinle ağlar sevdiklerinle gülersin. Düşünmek senin vazgeçilmezindir. Tüm günü hayal kurarak geçirebilirsin. Hüznü seversin ve gizemli yönün seni daha da çekici yapar. Hayatın akışında yaşamayı seversin. Sanatçı ruhun ön plandadır. Arkadaşlarını kırmayı sevmezsin. Kendini ilişkilerine gereğinden fazla kaptırırsın. Seni bir kere seven senden asla vazgeçemez. Vazgeçiyorsa kaybeden sen değil, o olur.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.