Erkeği Baştan Çıkaran Taktikler

255.562
Erkeği Baştan Çıkaran Taktikler

Sevdiğiniz erkeğin istediğiniz gibi biri olmasını ve size sırılsıklam aşık olmasını mı istiyorsunuz? O halde sizin de birşeyleri değiştirmeniz gerekiyor! Bilinen klasik davranışlar yerine, daha kışkırtıcı, akılda kalıcı ve etkileyici davranışlarla erkeğinizi kendinize yeniden aşık edin ve aranızdaki oluşuma yeni heyecanlar getirin. Verdiğimiz taktiklerle siz de ilişkinize olan bakış açınızı tamamen değiştireceksiniz.

1- Bir kadının yüzüne ilk bakıldığında ve konuşurken en dikkat çekici yer dudaklarıdır. Bu nedenle dudaklarınıza iyi bakın. Onları günlük nemlendirerek ve haftalık bakım kürleri uygulayarak daha dolgun ve etkileyici dudaklara sahip olun.

2- Erkeklerin kendileri düzensiz olsalarda tertipli ve düzenli kadınları severler. Temizliğe zamanınız olmasa bile yaşadığınız ortamın derli toplu olmasına özen gösterin.

3- Hiçbir bahaneniz olmasa bile ona telefon edin. Arada yapacağınız bu davranış onu düşündüğünüzü hissettirecek ve mutlu edecektir.

4- Bakımlı eller bir kadına yakışan en güzel şeylerden biridir. Erkeğinizi etkileyebilecek en önemli unsurlardan biri de sizin bakımlı, yumuşacık, hoş kokan ellerinizdir. Ona dokunuşlarınızı bile farklı kılar.

5- Ona, sizi koruyucu davranışlar sergileyebilmesi için müsade edin. Bu duygu, yani kadınını koruma içgüdüsü bir erkek için gurur vericidir.

6- Kadınlar bakım uğruna çok para harcasalar da, erkeklerin bakımlı kadınlardan hoşlandığı inkar edilemez bir gerçektir. Paranızın kısıtlı olması bakımsız olacağınız anlamına gelmemeli Evde basit yöntemlerle hazırlayabileceğiniz çeşitli kürlerle her tür bakımınızı yapabilirsiniz.

7- Erkekler kadınların bakımlı olmalarını isterler ama aynı zamanda abartılı ve kadını farklı gösteren makyajlardan pek hoşlanmazlar. Bakımlı olmak boya küpüne girip çıkmak anlamına gelmemeli. Doğal ve sade olun. Abartılı herşeyden kaçının.

8- Gerek ev ortamında gerekse iş yaşamında ve sosyal çevresinde ayakları yere sağlam basan, ne istediğini bilen, duyarlı ve yardımsever kadın bir erkeği oldukça fazla etkiler.

9- Bir erkeği etkileyen en önemli şeylerden biri de kadınların çocuk sevgisidir. Ona göre çocukarı seven bir kadın hem iyi bir eş, hem de iyi birer annedir.

10- Erkekler kadınların kendi kıyafetlerini giyerek evde dolaşmalarına bayılırlar. Tabi bu bir gömlek veya tişört olursa daha etkileyici olur.

11- Bakım yaparken tırnaklarınızı ön planda tutun. Tırnaklarınız bakımlı ve estetik görünümlü olmalı.

12- Özel ve önemli eşyalarınızı emanet ederek ona güvendiğinizi hissettirin.

13- Hoş bir ortam oluşturmak için illa ki önemli günleri beklemeyin. Sıradan ve hiç beklemediği günlerde hoş kokulu mumlarla dizayn edilmiş bir yemek masası hazırlayın. Bu ambiyans onu oldukça mutlu edecektir.

14- Bazı erkekler inatlaşan, bazıları da küsüp trip atanlardan kadınlardan hoşlanırlar. Erkeğinizi tanıyıp ona göre hareket etmelisiniz. Tabi küsmeyi ve inatlaşmayı da abartmamak gerek.

15- Üzerinde durmakta zorlanıyor ve kendinizi rahat hissetmiyorsanız çok yüksek topuklu ayakkabılar giymekten kaçının. Çekici olmak uğruna riske girerek itici olmayın.

16- İyi yemek yapan kadın bir erkek için vazgeçilmez olabilir. Ona yemek yaparken özenerek yapın ve ufak tefek süslemelerle sunun.

17- Erkekler duygularını rahatça ifade edemezler bu bir gerçektir. Ve aslında söylenmelerine rağmen kadınların duygularını iyi ifade edebilmelerini önemserler. Duygularınızı saklamamalısınız ama ifade ederken de abartmamalısınız.

18- Bir kadın bakımından giyimine, evinden nasıl yemek yaptığına kadar erkeğin gözünde her zaman değerlendirilir. Sizin bunlara ne kadar özen gösterdiğiniz ise onların gözünde ilişkilerinize ne kadar önem verdiğinizle aynı ölçüdedir.

19- Erkekler için onu destekleyici sözler ve minik etkileyici bakışlar bazen sex hayatının önüne geçebiliyor. Bunu da unutmamak gerek.

20- Onun rutin alışkanlıklarına ve zevklerine saygı duyarsanız, onun gözünde vazgeçilmez olabilirsiniz.

21- Bazı erkekler kadınını banyoda izlemekten keyif alır. Sizinki de böyleyse ona müsade etmelisiniz.

22- O her zaman hatırlamasa bile siz özel günleri unutmayın ve hatırlamadı diye ona küserek hatırlaması için onu zorlamayın. Bu huyunuzdan zaman içinde etkilencek ve size hakettiğiniz özel anlar yaşatacaktır.

23- Dışarı çıkacağınız zaman hazırlanırken onu kapıda bekletmek yerine vaktinden önce hazırlanmaya özen gösterin. Bu sayede canı sıkılmaz ve dışarıda geçirceğiniz vakitte bu durumdan olumsuz etkilenmemiş olur.

24- Evde vakit geçirirken ona daha çekici gelmenizin sebebi en doğal halinizle olmanızdır. Siz evde makyajsız olsanız dahi bakımlı olmayı ihmal etmeyin.

25- Ve kalçalar! Onun dikkatini en çok çeken bölgeniz. Güzel kalçalara sahip olmak ve formunuzu korumak için spor yapın.

26- Erkekler kendilerini dikkatlice dinleyen ve onaylayan kadınlara bayılırlar.

27- Onu beklenmedik sürprizlerle karşılayın.

28- Erkekler özellikle hasta olunca bebek gibidirler. Hastalığı boyunca yanından ayrılmaz ve ona iyi bakarsanız vazgeçilmez olmanız için ona bir sebep daha sunmuş olursunuz.

29- Erkekler yanında rahat oldukları ve herşeyi konuşabildikleri kadınları daha çok severler.

30- Son olarak erkeğinizi her ortamda iyi temsil edin ve sonsuza kadar kendinize bağlayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.