Erkeklerin Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

299.424
Erkeklerin Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Her erkek aynı değildir tabiki ama bazı tavırlar genel olarak erkeklere itici geliyor. Sevdikleriniz size yakın olduğu için bunları size karşı dile getiremiyor olabilir siz yine de bahsettiğimiz bu tavırları kendinize yakın hissedip hissetmediğinizi sorgulayarak bir değerlendirme yapmanızda fayda var. İşte erkeklerin hoşlanmadığı kadın tipleri.

Kişisel bakımına dikkat etmeyen kadınlar

Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır… Saçının boyasına, tırnağındaki ojeye dikkat etmeyen, epilasyondan hoşlanmayan, formuna önem vermeyen, vücuduna bakmaya kadınlardan hoşlanmıyorlar

Modayı yanlış anlayanlar

Nasıl bir moda anlayışları varsa kendisine yakışıp yakışmayacağını düşünmeden her moda olan kıyafeti giymek isteyen ve kendi stilini oluşturamamış kadınlar erkeklere itici geliyor. Bir çok moda akımının erkenden bıtkıntı yaratarak yok olmasının nedeni de bu tip kadınlar oluyor aslında.

Kadın olduğunu unutan Kadınlar

Kaba konuşan ve genellikle erkeklerin kullandığı “abi”, “kanka” gibi kelimeleri ağzından düşürmeyen, futbol fanatiği ya da vücut geliştirmeyle ilgilenen, “ben kızlarla anlaşamıyorum, erkeklerle daha iyi dost oluyorum” diyen kadınlar, kadın olduklarını kendilerine de karşı tarafa da unutturarak büyük bir hata yapıyorlar.

Adam Sendeci, Ben Bilmemciler

Yeni birşeyler öğrenmekten zevk almayan, aksine bu durumdan mümkün olduğu kadar uzak kalmaya çalışan kadınlar erkekleri itiyor. Ekonomi, siyaset, felsefe gibi alanlarda fikirlerini söylemek bir yana bu konular hakkında yeni birşeyler öğrenmekten bile kaçarlar. Yalnızca bu tip konular da değil, bazı kadınların yemek yapmayı bilmemekle bile övünmeleri, erkeklerin arkalarına bakmadan kaçmasına neden oluyor.

Plastik Bebekler

Güzelleşmek adına kendini baştan sona değiştiren kadınlar erkeklerin hoşlanmadığı kadın tiplerinin başında gelir. Takma tırnaklar, takma kirpikler, postişler, renkli lensler, botoks ve estetik ameliyatlar… Tanınmayacak hale gelene kadar makyaj yapan Adnan Hoca’nın kedicikleri kadar itici oluyor.

Kıskançlığı hayat felsefesi olarak benimseyenler

Aşırı güvensiz kadınlar da erkekleri boğuyor. Erkek erkeğe gidilen bir halı saha maçında bile 10 kere arayanlar, birlikte olmadıkları zaman yanında karşı cins olmadığına dair kanıt isteyenler, her fırsatta erkek arkadaşının, telefonunu kurcalayan, sevgilisinin facebook, twitter, instagram, whatsup vs. hesaplarını ezbere bilen kadınlardan koşarak uzaklaşıyor erkekler.

Paracılar

Erkeğin gönlünden çok cüzdanının kabarıklığına önem veren kadınlardan erkeklerin uzak durduğu bir gerçek. Erkekler güçlü karakterli ve kendi ayakları üstünde sağlamca durabilen kadınlardan hoşlanıyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ebruli dedi ki:

  Bence alakasi yok bazi yonlerine katiliyorum ama insan sevmedikten sonra ne yaparsan yap yaranamazsin tipki benim gibi.seven insan kusur gormez aksine orter bunlar her zaman olmasada bazen bos kaliyo.

  1. Memoli dedi ki:

   Birde herşeye maydanoz olan kadınlar pata pat kavga eden kadınlar önce nazik kibar olun 😉

  2. Özkan dedi ki:

   Güvensizlik herşeyin bası güvenirsen herşey Kolay

 2. neriman dedi ki:

  Çogusu doğru bende aynen katılıyorum , ama şu da bir gerçek ki çoğu erkek te güçlü kadın dan korkuyor maalesef . Baskı kuramayacagı nı anladığı an da uzaklaşabiliyor . Ben çok yaşadım o durumları çünki .

 3. Akin dedi ki:

  erkek gibi gorunmeye calisan kizlar “abi kanka ” gercekten igrenc..