Ev Tekstilinde Bu Senin Trendleri

1.114
Ev Tekstilinde Bu Senin Trendleri

Bu sene ev tekstilinde duygulara hitap eden, ruhu canlandıran, etkileşimi sağlayan, neşeli ve hareketli tarzlar yer alıyor. Yılın ev tekstil trendleri, doğa güzelliklerinden, tarihten ve tasarımlardan ilham alarak, sizlere 6 tema halinde sunuluyor.

EV TEKSTİLİNDE İŞLENMİŞ TEMALAR

PEPLUM PARTİSİ: Mükemmelliği, gücü, cazibeyi motiflere yansıtarak, klasik dönemden esinlenerek tasarlanmış temada aynı zamanda gösterişi ve asaleti anlatıyor.

ÇATI TUTKUSU: Canlı bir dekorasyon oluştururken, sıra dışı kıvrımlardan çekinmiyor. Özgüven yüksekliğini, görkemli bir şekilde sunuyor, hissettiriyor. Temada dekoratif sanatın ruhunu en canlı haliyle, hevesli bir biçimde işliyor.

ENFES CENNET: Doğanın vahşi halini temasında işliyor. İç içe geçmiş doğanın coşkulu halini cesaretli bir şekilde ortaya koyuyor.

KARİZMATİK BUNGALOV: Doğallığı sevenler için tasarlanmış temada, modernlikten kopmadan doğallığı yansıtıyor. Temasında, Otantik ve doğallığı ince tasarımlarla işliyor.

MİNERAL ANLAR: Aslında moda sayılmayan bir kompozisyon, fakat temada ayrı bir rahatlığı ve pozitif duyguları teşhir ettiği için kaliteyi ve modernliği yeterli miktarda alarak Rüstik, sınırsız, özgür duygular işlenmiştir.

MÜTEVAZI KÖŞK: İç tarafta atölye ruhunu yansıtan tema, işlemeli dokunuşlar diğer tarafta doğaya açılan kapı ile sıcaklığı, doğallığı, eğlenceyi, ılımlı hükümdarlığı tasvir ediyor.

Altın sarısı, royal, deniz mavisi, indigo mavisi, mermer beyazı, morumsu maviler ev tekstili moda renklerini oluşturuyor.

Bu yılın ev tekstil modası olarak mozaik motifler, geometrik motifler, el işlemesi, hayvan figürleri, palmiye ağaçları gibi çok seçenekli motif ve desenler ön plandadır. Ev tekstil modası hareketliliği ve yeniliği beraberinde getiriyor. Tezat renklerle oluşturduğu ahenk ruhu harekete geçiriyor. Rahatlık ve güveni sağlayan bu yılın ev tekstili, kullanıcılarına heyecan veriyor. Cıvıl cıvıl neşeli tarzıyla, dinamik hayat sunuyor.

Doğal sevenlere de tarzıyla, huzuru hissettiriyor, renkleri, otantik seçimleri ile sizlere doğallığı derinden yaşatıyor. Ev tekstil modasıyla evinizin karakterini, istediğiniz gibi yönlendirip, biçimlendirebilirsiniz. Tekstilde evinizin dışından ve içinden direk göze çarpan evin süsü olan perdelerde bu yılın modası olan storlar ile renklendirip, şekillendirebilirsiniz. Kullanımı rahat ve birçok seçenekleriyle evinizde büyülü bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu yılın ev tekstil modası, sizlere yenilikleriyle, rahat bir yaşam sunuyor.

Facebook Sayfamızı Beğenmeyi Unutmayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.