Kadınlar Duysun

İkizler Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
18.263
İkizler Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

İKİZLER Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında ne istediğini biliyorsun. Öncelikle ihtiyaçlarını belirleyeceksin. Kendini kabuğuna hapsetmiyor, dışa dönük yapınla yeniliklere kucak açıyorsun. Kararlısın. Değişen şartlara kolay adapte olacaksın. Gelişmelere karşı sabırsız ruh haline sahip olabilirsin. Bu gibi durumlarda sakin olmaya çalış. Çünkü yanlış kararları en sabırsız ve aceleci olduğun zamanlarda alıyorsun. Gireceğin ortamlarda senin farklı kişiliğini ve fikirlerini anlamayanlar olacaktır. Büyümeye ve gelişmeye dayalı hedefinden şaşmadan ilerlemelisin. Bu aylarda masraflar biraz artıyor. Harcamalarından bazılarını kısmalısın. Tersi bir durumda borçlanabilirsin. Özel hayatında aşırı duygusallığa yer verme sevgili İkizler Burcu. Yoksa üzülebilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması etkileri gerçekçi yönünü ortaya çıkarıyor. Gereksiz şeylerle zaman kaybetmeni önlüyor. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması iç dünyana etki ediyor. Güvensizlik hissi veren her şeyi geride bırakmaya ihtiyaç duyuyorsun. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri ile atacağın tüm adımlarda kararlısın ve farkındasın. 19 Şubat 2019 Başak Burcunda Dolunay etkileri ile kendine farklı bir açıdan bakıyor, değiştirmen gereken yönlerini değiştirmeye çalışıyorsun. 6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay etkileri seni yaşadığın içsel çelişkilerden kurtarıyor. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri ile beklentilerini azaltıyorsun.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin İkizler Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri İkizler Burcu hayatında bir devrin kapanmasına neden oluyor. Endişelenme, yerine açılan kapı seni zirveye taşıyor.

İkizler Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında duruma göre şekilleniyor. Bu aylarda gerçekçi yönün ve mantığın ağır basıyor. Zoraki devam eden ilişki ve evlilikler bitme noktasına geliyor. Ani biten ve hemen ardından başlayanlar aşklar kış aylarına damgasını vuruyor. Evliliklerde çocuk sahibi olma kararı ya da hamilelik haberleri alınıyor. Kalbi boş olan İkizler Burcunun hayatına büyük bir aşk gireceğini net şekilde söyleyebiliriz. Alınan evlilik, söz, nişan kararlarında ufak tefek pürüzler ortaya çıkıyor.

İkizler Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

İkizler Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinde huzur arıyorsun. Tek ihtiyacın olan şey kavgasız gürültüsüz ortamlar ve anlayış. İhtiyaçlarının neler olduğunu biliyorsun ancak karşında bunlara yönelik insanlar bulmakta zorlanıyorsun. Sana tavsiyemiz şartları zorlama ve insanları değiştirmeye çalışma. Kendine yarattığın dünyanda elinden geldiğince mutlu olmaya çalış sevgili İkizler Burcu. Sen değerli ve özelsin. Bunu onların anlamasını bekleme, anlamaları mümkün gibi görünmüyor. Uğradığın haksızlıklar ise kimsenin yanına kar kalmıyor. Zamanla herkes hatasını anlıyor ve elini bırakanlar ayaklarının dibine düşüyor.

İkizler Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

İkizler Burcu sağlığı 2019 kış döneminde iyi etkiler altında. Kilo problemi yaşayabilirsin. Bundan kısa sürede kurtulmanın yolu abur cuburdan uzaklaşmakla mümkün. Soğuk algınlığına karşı taze sebze meyve ile önlem alabilirsin. Bir spor kulübüne kaydolabilirsin. Söz konusu sağlığın olduğunda harcama yapmaktan kaçınmayacaksın.