İkizler Burcu Ağustos 2020 Yorumu

Çevrenizde sizin sınırlarınızı zorlayan kişiler ortaya çıkabilir. Şaşıracağınız güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Ağustos 2020 Yorumu

Bu ay içerisinde yenilikçi fikirler içerisine girebilirsiniz. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz her ne varsa cesaretiniz yerine gelecek ve emin adımlarla ilerleme kat edeceksiniz. Çevrenizde sizin seçimlerinizi sorgulayan kişilere karşı daha sert bir tutum segileyebilirsiniz. Her ne kadar eleştiriye açık bir insan olsanız da gerçekten ne yaşadığınızı bilmeyen insanların sizi eleştirmeye hakları olmadığını düşünüyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

3 Ağustos 2020 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek ve geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz olaylar yüzünden canınız biraz sıkılabilir. Siz tam bu durumları atlattım derken karşınıza bunları hatırlatacak yeni olaylar gündeminizde olabilir.

19 Ağustos 2020 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek ve sıradanlık size göre değil ve bunun daha da farkına varacaksınız. Kendiniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişimler sayesinde güzel bir enerjiye sahip olabilirsiniz.

İkizler Burcu Ağustos 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız ile bazı pişmanlıklarınız karşınıza çıkabilir. Partnerinizden gizlediğiniz konular varsa eğer bu konuları bu ay içerisinde onunla paylaşmak isteyebilirsiniz. İlişki içerisinde size nasıl davranılmasını istiyorsanız sizde her seferinde o şekilde davranmaya özen gösteriyorsunuz ve bu davranışınızın karşılığını güzel bir şekilde alacaksınız. İlişkisi olmayan İkizler burçları bu ay içerisinde şanslı olacaksınız. Uzun zamandan beri aklınızda olan bir kişi varsa onunla birlikte yeni bir aşka adım atabilirsiniz.

İkizler Burcu Ağustos 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile birlikte yeni bir karar alabilirsiniz alacak olduğunuz bu karar yeni bir ev alma veya araba alma maddi durumlar ile ilgili olabilir. Kardeşleriniz ile aranızda soğukluk varsa bunun nedenlerini düşünmeniz gerekiyor. Suçu her seferinde kendinizde aramayı bırakmalı biraz da karşı tarafın hatalarını görmeye çalışmalısınız. Yakın bir arkadaşınızla aranıza soğukluk girebilir nedeni ise sizin kendi hayatınıza kaptırıp onun sorunlarını görmezden gelmeniz.

İkizler Burcu Ağustos 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınız ile ilgili konuları daha fazla ihmal etmemeniz gerektiğini bu ay içerisinde anlayacaksınız. İş yerinizde sizi strese sokan durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi halde sağlık sorunlarınıza psikolojik rahatsızlıklarınız da eklenebilir. Kendinizi rahatlatacak size nefes aldığınızı hissettirecek yeni aktivitelere dahil olabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili güzel fırsatlarla karşılaşmanız an meselesi. Özellikle maddiyatınızı ilgilendiren konularda olumlu değişimler olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.