İkizler Burcu Aralık 2017 Yorumu

İkizler Burcu Aralık 2017 Yorumu

İKİZLER Burcu Aralık 2017 tarihinde ortaklı işlerinde iyi yollar kat ediyorsun. Otorite figürleri ile aranda var olan anlaşmazlıklar gideriliyor. Sosyal çevrendeki yeni ve güçlü insanlarla işler yapmaya başlıyorsun. Onların tecrübeleri seni risk almaya zorlayabilir. Maddi imkanların eskiye oranla daha iyi hale geliyor. Aşk hayatında gel-git duygular yer alıyor. Başka insanlardan etkilenme dürtünü kararsızlık takip ediyor. Eğlence ve yaratıcılık konusunda ortaya yeni şeyler çıkarabilirsin. Görsel sanatlara olan ilgin artıyor ve bu yönde çalışmalara imza atıyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

3 Aralık 2017 İkizler Dolunayı ve etkileri ile birlikte parasal konularla çözülmesi gereken sorunlar üzerine eğiliyorsun. Almak üzere olduğun yeni sorumluluklar gözünü korkutabilir. 18 Aralık 2017 Yay Burcunda Yeniay ve etkileri aile içi konu ve olaylar gündeme gelebilir. Ebeveynlerin hayatındaki önemli değişimler çocukları etkileyebilir.

İkizler Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Aralık 2017 ile birlikte sorumluluklarına yöneliyorsun. Ayın belli günlerinde gerginliklere ve birbirinizi yanlış anlamaya meyillisiniz. Aranızdaki ilişkiye gerekli özeni göstermiyor olabilirsiniz. Sevdiğin insanın ailesi ile olan sıkıntılar büyütülmemeli. Çocuk sahibi olmak isteyen Teraziler bu ay bu düşünceden vazgeçerek bir sonraki zamana erteleyebilir. Bu dönemde aşk hayatın gerilemiş gibi görünse de ilerleyen zamanlarda yerini güzel ve keyifli günler alıyor.

İkizler Burcu Aralık 2017 Aile ve İlişkiler

Aralık 2017’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerinde denge sağlamaya çalışıyor. Aile büyükleri arasında yaşanan sorunlar herkesi etkiler nitelikte. Bu yönde sosyal çevrenin de etkisi altındasın. Söyenenlere kulak tıkamak gerekiyor. Birileri sırf egoları tatmin olsun diye konuşuyor. 3 kişi arasında planlanan ve içine seni dahil ettikleri bir oyun hayatının yönünü değiştirebilir, dikkat! Emin olmadığın ve sana güven vermeyen insanlardan uzak durmalısın.

İkizler Burcu Aralık 2017 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Aralık 2017’de biraz hassas görünüyor. Özellikle mide bağırsak rahatsızlıkları baş gösterebilir. Bunun dışında boğaz bölgesinde oluşabilecek sağlık sorunları da ortaya çıkabilir. Enerjin iyi ancak kendini enfeksiyonlardan koruma konusunda iyi değilsin. Yeni spor aktiviteleri ve yapılacak kısa yürüyüşlerle daha sağlıklı olabilirsin. Beslenmeni de ihmal etmemelisin.

İkizler Burcu Kış 2018 Yorumunuzu okumayı unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.