Kahve Falında Aslan Görmek

Kahve Falında Aslan Görmek

Fal konusunda uzman bazı kimseler, kahve falında aslan görmek durumu için fal sahibinin güçlü ve zalim bir düşmanla karşılaşacağına işarettir şeklinde bir yorum yaparlar. Bir kimse falına bakarken, aslanı hanesinde yani evinin içinde veya yakınlarında algılıyor ise bu, hayırlarla dolu, mutlu, huzurlu bolluk ve bereket içinde geçen uzun bir ömre işaret etmektedir. Ancak falda aslan, sırt üstü yatıyor ve pençeleri havada şekilde görülüyor ise bu, fal sahibinin ağır olmayan bir hastalık geçireceğine işarettir denir. Aslan karşısında duran herhangi bir figür görülür ise ve bu figür tanınan bir şahıs ile özdeşleştirilir ise, bu kişinin yakın zamanda oldukça güçlü ve kudretli bir kimse ile karşı karşıya gelmek durumunda kalacağına işaret olarak yorumlanır.

Kahve Falında Aslan Kafası

Falda belirgin olarak görülen bir aslan kafası ve özellikle seçilen bir yele görmek, genellikle niyet edilen bir olayın gerçekleşmesine kişinin muradına kavuşmasına yorumlanır. Bazen kahve falında aslan kafası, zenginliğe, berekete ve ün kazanmaya işaret olarak yorumlanır. Fal sahibinin yapacağı her türlü işte yolu açık olacaktır ve rızkı her zaman bol olacak kendisi ve ailesi rahat ve bolluk içinde bir yaşam sürecek demektir.

Kahve Falında Aslan Pençesi

Falda görülen aslan pençesi, aşılacak olan bir engele yorumlanır. Bazen iş hayatında karşılaşacak zorlukları ifade eder. Genel anlamda herhangi bir hayvanın pençesini görmek olası bir saldırıya karşı savunmaya geçmeyi işaret etmektedir bu nedenle, kahve falında aslan pençesi fal sahibinin karşısına çıkacak güçlüklere ve adaletsizliklere karşı adeta pençeleri ile savaşacağı ve direneceği şeklinde yorumlanabilmektedir.

Kahve Falında Aslan Yelesi

Kahve Falında Aslan

Kahve Falında Aslan

Kahve falında aslan yelesi görülmesi ile kahve falında görülen aslan kafası hemen aynı anlamlarda yorumlanmaktadır. İyiye işaret olarak yorumlanan bu siluetler, istenilen bir olayın gerçekleşmesine bir arzuya kavuşulmasına, rahata ve refaha işaret etmektedir. Bazen ise yeni karşınıza çıkacak iyi ve imkanları güzel bir işe, anlayışlı bir dosta veya ailesine ve vatanına hayrı dokunacak bir bebeğin dünyaya gelişine işaret etmektedir denir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özge Arıkan dedi ki:

    Kahve falında aslan çıktı ne anlama geliyor acaba