Kahve Falında Ayı Görmek

Kahve Falında Ayı Görmek

Kahve falında ayı görmek, fallarda oldukça sık rastlanan bir siluettir. Ancak hayırlara yorulduğu söylenemez, özellikle iri bir ayı görüldüğünde fal sahibinin iyiliğini istemeyen, arkasından kuyusunu kazan kin ve nefret içinde olan eşe dosta işarettir. Ayı figürü, bazen ise yakın zamanda tanışılacak kötü niyetli ve içinin kötülüğü yüzüne vurmuş oldukça çirkin bir kadınla tanışmaya ve ondan düşmanlık ve vesvese görmeye işarettir. Fal sahibi etrafındaki herkese dikkat etmeli, kendini korumalıdır. Özellikle yeni tanışacağı insanlara karşı temkinli olması tavsiye edilmektedir.

Kahve Falında Ayı Postu

Falda çıkan ayı postu iki zıt anlamda yorumlanmaktadır, duruma göre şekillenebilir. Birinci yoruma göre ayı postu görmek, ayı görmekle eşdeğer şekilde kötülüğünüzü isteyen, arkanızdan kuyunuzu kazan bir düşmana işarettir ancak ayı postu görüldüğünde kötülüğünüzü isteyen düşmanın büyük bir gaflet içinde olduğuna yorumlanır. Akılsızca planlar yapan kötü niyetli kimse sizi düşürmek istediği kötülüklerin içine, kendi yetersizliği sonucu yine kendi düşecek kendi kötülüğünde boğulacaktır. Kahve falında ayı postu görmek bir diğer şekilde, hane içinde huzurlu, güvenli ve şefkatli bir ortamın varlığına işarettir. Dışarıdaki hayatın, kaosundan ve karmaşasından evinize sığınacağınıza; sükûneti yuvanızda bulacağınıza işaret etmektedir.

Kahve Falında Ayı Yavrusu

Kahve falında çıkan ayı yavrusu sizinle münakaşa içinde bulunan, kötü niyetli bir kimsenin sizi aşağıya çekmek isterken kendi kendini rezil edeceğine işarettir. Kahve falında ayı yavrusu görüldüğünde, fal sahibi yakın zamanda bir tartışma içerisinde kalırsa sakin kalması konusunda kesinlikle uyarılmalıdır. Sakinliğini koruduğu takdirde fal sahibi düşmanının kendi kendini küçük düşürüşüne hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan şahit olacaktır. Ve bu durumda sakinliğini koruması ile etrafı tarafından saygı görülüp yüceltilecektir şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında Ayı Kafası

Kahve Falında Ayı

Kahve Falında Ayı

Falda ayı kafası görüldüğünde, tanıdığınız veya yeni tanışacağınız bir kadın tarafından hakkınızda sinsilik ve kötülük düşünüleceğine işarettir. Fal sahibi eğer kahve falında ayı kafası ile temsil edilen bu kadın kişiye karşı dikkatli olmaz ve duvarlarını örmez ise yara alması muhtemeldir şeklinde yorumlanır, dikkatli olmak ve tedbiri elden bırakmamakta fayda vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.