Kahve Falında Balık Görmek

Kahve Falında Balık Görmek

Kahve falında balık görmek, bazen bakire bir kız olarak yorumlanır. Fal hakkında derin bir bilgiye sahip olmayan, hemen her kimsenin dahi anlamı hakkında iyi kötü fikir sahibi olduğu bir şekil varsa oda balık figürüdür. Sayısı çok ve sayılabilir olduğu durumda ise kadın topluluğuna işaret eder. Kimi zaman ise ortalık karışıklığına veya kötü haber almaya yorulur.
Kahve falında tatlı su balığı görmek, evlenmek isteyen veya ortak bir iş kurmak isteyen fal sahipleri için hayra yorulur. Balıkçıdan bir balık aldığını falında gören kimse, o kişinin bir kadınla samimiyet kuracağını anlayabilir.

Kahve Falında Balık Kuyruğu

Kahve falında balık kuyruğu görmek, eğer fal sahibi falda balık kuyruğunu elinde tutuyor veya onu yiyor iken görülürse, o kişinin birçok kısmetten faydalanacağına işaret eder. Bazen de büyük bir mirasa konacağına, işaret sayılır. Ancak fal sahibinin kısmete kavuşması için önünde atlatması gereken engeller, daha kat etmesi gereken bir yol ve çaba vardır ancak sonu kesinlikle feraha ermektedir ve kişi tıpkı bir balığın yakalanması gibi büyük bir fırsatı yakalayacaktır.

Kahve Falında Balık Kılçığı

Beklenti ve dileklerin kısa süre içerisinde karşılığını bulacağı ve elde edileceği anlamına gelir. Falında balık veya balık kılçığı gören kişi, cesaretli olmalı hayal gücünü kullanmaktan çekinmemelidir. Kahve falında balık kılçığı, görüldüğünde fal sahibini yaratıcı zekâsı sayesinde eline büyük kısmetler geçeceği ve iş hayatında mevki yükseleceği, özellikle sabit bir işi olmayanların masa başı ve güvenceli bir işe geçeceği şeklinde yorumlanan oldukça hayırlı bir simgedir.

Kahve Falında Balık Kafası

Kahve Falında Balık

Kahve Falında Balık

Falda balık kafası görmek yine hayırlara yorulan bir semboldür. Kişinin etrafındaki iyi niyetli dost ve akrabalarının yardımıyla uzun süredir üzerinde emek harcadığı ve çalıştığı bir işi nihayete kavuşturacağı anlamına gelmektedir. Kahve falında balık kafası, sonuca ulaştırılacak bir iş ve bunun neticesinde elde edilecek maddi ve manevi refaha işarettir. Kişi elde ettiği kazancı doğru ve dikkatli şekilde yatırıma dönüştürebilir ise serveti zamanla artacak ve rahatlığı da katlanacak şeklinde yorumlanmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.