Kahve Falında Baykuş Görmek

Kahve Falında Baykuş Görmek

Kahve falında baykuş görmek, normalde de uğursuz hayvan olarak bilinen baykuş, kahve falında da iyiye yorumlanmamaktadır. Kahve falı sahibinin yaşayacağı olumsuz olaylara işaret eder. Başa gelebilecek sıkıntı olarak da görülen baykuş, sıkıntıları kolaylıkla atlatacağınızın da işaretidir. Kötü haberler yakında kapınızı çalabilir. Helal olmayan kazanç anlamına gelir. Dedikodu ve çekemeyen insanların arkanızdan konuşmalarını da belirtir. Ölüm haberi almaya dalalettir. Uzaktaki bir akrabadan gelebilecek kötü haberi de anlatır. Kahve falında beliren baykuşun olumsuz etkilerine çok fazla kapılmayıp her zaman ki güçlü tavrınızı korur, dik durursanız düşmanlarınızı üzer, amaçlarına ulaşmalarını engellemiş olursunuz.

Kahve Falında Baykuş Kafası

Bu bir yol ayrılığı, dost arkadaş olan birinin hayatınızdan tamamen çıkmasına işaret eder. Bu kişi arkanızdan kuyu kazan, yüzünüze gülüp arkanızdan gülen ummadığınız biri olabilir. Yaşanacak bu durum sizi derinden etkileyecek ve hayatınızda güven sorunu oluşturacaktır. Kahve falında baykuş kafası arkadan çevrilen oyun ve kumpaslara dalalettir. Kahve falında çıkan baykuş gözleri ne kadar büyük ise düşmanlar o kadar çoktur.

Kahve Falında Baykuş Gözü

Sürekli üzerinizde kötü gözler olduğuna işaret eder. Bu kişiler işyerinizden olabileceği gibi yakın çevrenizden bir dost ya da akraba da olabilir. İş yaşamınızda rakip ve düşmanlara dikkat etmelisiniz. Sizin ile ilgili olmayan şeyleri ortaya atarak başınıza kötü şeyler gelmesini isteyenler olabilir. Kahve falında baykuş gözü, sinsi insanların sürekli sizin kötülüğünüz için uğraşması anlamına da gelir. Her yolu deneyen bu kişiler sürekli kötülük peşindedirler.

Kahve Falında Baykuş Anlamı

Kahve Falında Baykuş

Kahve Falında Baykuş

Arkadaş ya da dostlarınızdan biri ile yolları ayırma anlamına da gelir. Kahve falında baykuş anlamı, pozitif değildir. Yaşamınızda yeni çizgiler çizmenin zamanı gelmiş, İş hayatınız ile ilgili yanlış kararlar almanız işsiz kalmanıza neden olabilir. Mantıklı davranıp, ince düşünüp sık elemelisiniz. Aksi takdirde üzülen siz olursunuz. Aşk yaşamınızda daha önceden yaşanmış güven sorunu karşınıza hep çıkacaktır. Öncelikle kendinizi sorgulayıp, bakış açınızı değiştirmelisiniz. Eski sevgiliden gelen bir haber ile kararsızlık yaşamanız an meselesidir. Bu da kafanızı oldukça karıştıracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.