Kahve Falında Bebek Görmek

Kahve Falında Bebek Görmek

Falda görülen bebek, her zaman için hayırlara yorulmaktadır, kahve falında bebek görmek sıkça karşılaşılan bir figür olup huzuru ve haneye katılacak yeni birini temsil etmektedir. Haneye katılacak kişi her zaman bir bebek olmayabilir. Burada bebek imge konumundadır, falda özellikle fincanın tabağında bebek görüldüğünde haneye evlilik yolu ile katılabilecek yeni bir şahısın olabileceği de göz önünde bulundurulmalıdır şeklinde yorumlanmaktadır. Falda bebek görülmesi, fal sahibinin çok bereketli bir sürece gireceğini söylemektedir. Kişi bu süreçte, borçlu ise borçlarını öder, işsiz ise iş bulur, evsiz ise ev alır. Uzakta olduğu veya ayrılık acısı çektiği bir kimse var ise ona kavuşur. Sözlüler nişanlanır, nişanlılar evlenir şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında Bebek Ayağı

Kahve falında görülen bebek ayağı, kadın için evlenmeyi işaret eder. Zenginlik ve ferahlık olarak yorumlanır. Bazen evliler için bir kızları olacağına işaret sayılan kahve falında bebek ayağı görüntüsü, bazen de kişinin sahip olduğu evin genişleyip güzelleşeceğine işarettir. Bekâr bir erkek falında bebek ayağı görür ise bu ona evleneceği bayan ile tanışmasının yakın bir zaman içerisinde olduğunu mucizeler. Ancak bir başka uzman bakış açısına göre, falda bebek ayağı görmek var olan bir yuvanın çocuğa kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve Falında Bebek Yüzü

Kahve falında bebek yüzü görmek, mutluluk ve sevinç gözyaşları döküleceğinin işareti olarak yorumlanmaktadır. Kahve falında bebek yüzü, çok hayırlı bir simgedir fal sahibine ve hanesine özellikle de eşine mutlu günler geleceğinin habercisidir. Falda görülen bebek yüzü aynı zamanda, fal sahibinin yakın zamanda yapıp pişman olduğu kusurlu bir hareketi varsa o konu tarafından aklanacağına kendini yeniden masum hissedeceğine işaret edilmektedir.

Kahve Falında Bebek Kafası

Kahve Falında Bebek

Kahve Falında Bebek

Falda görülecek bebek kafası, ummadığınız bir anda ummadığınız bir kişiden gelecek yardım çağrısına işaret etmektedir. Fal sahibi gelen bu yardım çağrısına el uzattığında büyük sevap kazanacak şeklinde yorumlanır. Kahve falında bebek kafası, akılca saf, eli yüzü nur içinde bir yabancının hayatınıza girerek size büyük faydalar sağlayacağı ve önünüze fırsatlar sunacağı şeklinde de yorumlanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.