Kahve Falında Ejderha Görmek

Kahve Falında Ejderha Görmek

Kahve falında ejderha görmek, fal sahibi için hayırlı olarak yorumlanmamaktadır. Falda beliren hayvanlar, tam tersine insanları simgelediği için bu kişi de bir yakınınız olabilir. Düşmanlık etmeye, kötülük yapmaya hazırlanan biri olarak yorumlanır. Bu kişi çevrenizden bir arkadaş bir dost ya da yakın bir akrabanız da olabileceğinden dikkatli olmanızda fayda vardır. Bu kişi tanıdığınız biri olduğu için tüm zaaflarınızı bilerek size oyunlar kurup zarar vermenize neden olacaktır. Temkinli olursanız zararlı çıkmazsınız. Sizin için kurulan tuzaklara düşmemeniz için daha dikkatli ve açıkgözlü olmanız gerekir.

Kahve Falında Ejderha Kafası

Sizin aile içinde karar almanıza karşı olan, yönetimin daima kendi elinde olmasını isteyen biri anlamına gelir. Kahve falında ejderha kafası, bu kişi ile tartışmaların ve büyük kavgaların olacağına dalalettir. Yolunuza taş koymak isteyen bu kişi, sizi engellemek için elinden geleni yapacaktır. Gönül ilişkisi olan kişiler, ilişkilerine ikinci bir kişiyi sokmamak için dikkatli olmamalılar. Bekâr olan kahve falı sahipleri ise yeni bir ilişkiye başlamadan önce son derece temkinli davranmalılar. Aksi takdirde çok üzüleceklerdir. Kontrol daima elinizde olmalıdır.

Kahve Falında Ejderha Figürü

Yaşanacak çok kötü bir olay ya da felakete dalalettir. Kahve falında ejderha figürü, yakından ya da hane içinden birinin size olduğu gibi davranmamasıdır. Yüzünüze gülen arkanızdan hep kötülük düşünen bu kişi, sizi hiç sevmediği halde çok seviyor gibi davranan ikiyüzlü biridir. Yakınlarınız da bunun farkında ancak size bunu söylemeye cesaret eden biri ne yazık ki olmayacak, siz temkinli ve dikkatli olursanız bu kişinin kim olduğunu çözebilirsiniz. Düşman sayınızın artacağı anlamına da gelen ejderha figürünün olumlu bir anlamı yoktur.

Kahve Falında Ateş Püskürten Ejderha

Kahve Falında Ejderha

Kahve Falında Ejderha

Kindar, sizden nefret eden biri anlamına gelir. Kahve falında ateş püskürten ejderha, yıllar yılı içinde biriktirdiği nefreti kusacak birini anlatır. Bu kişinin çok yakınınızdan biri olması da sizi şaşkınlığa uğratacaktır. Öfkelerine sahip olamayan fal sahipleri bu kişi ile büyük problemler yaşayacaklardır. Püskürtülen ateş, kin ve nefretin kusulması anlamına gelir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.