Kahve Falında Fok Görmek

Kahve Falında Fok Görmek

Kahve fincanlarında çok sık denk gelinen ancak yorumlanmakta zorluk çekilen şekillerden biri de fok balığı şeklidir. Özellikle benzetilmeler sırasında anlam yüklemesi zor olan ve bir o kadar da açık uçlu olan bu şekil farklı ifadelerle yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Fok

Denk gelinen fok şekli nadir bir şekildir. Ve getirdiği haber de bir o kadar güzeldir. Genellikle maddiyatla bağdaştırılan fok balığı miras haberci ya da büyük para müjdesi olarak yorumlanmaktadır. Kahve falında fok gördüğünüzde yüklü miktarda para kazanacağınızın ya da yüklü bir miras alacağınızın sevincini yaşayabilirsiniz. Bilinen bir başka yorumsa daha çok mal varlığı ile ilgilidir. Fok balığı mal ve mülk kazandırma olarak da yorumlanabilir.

Kahve Falında Fok Balığı

Kahve falında fok balığı görmek, müjdeli habere yakın olduğunuz anlamını taşımaktadır. Size sunulacak bir fırsatı iyi değerlendirme sonucu yüklü miktarda para kazanma ya da beklemediğiniz bir anda sürpriz olarak para mirası alma söz konusu olabilir. Müjdeli haber olarak değerlendirmek gerekirse fok balığı daha çok sürpriz iş teklifleri olarak ortaya çıkabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.