Kahve Falında Güvercin Görmek

Kahve Falında Güvercin Görmek

Genellikle içilen Türk kahvelerinin keyfi kadar sonrasında bakılan fallarda merakla beklenmekte ve bu bekleyişten keyif alınmaktadır. Kahve falında güvercin görmek olumlu birşey olarak yorumlanır. Kişinin evli ya da bekâr olmasına göre değişiklik göstermektedir.

Kahve Falında Güvercin

Fal yorumcuları güvercini genellikle bir yerden gelecek haber olarak yorumlarlar. Kahve falında güvercin bir yerden gelecek güzel haberler demektir. Eğer güvercin kanat çırpar bir şekildeyse heyecanlanacağınız bir haber alacağınız bir haber geleceğinin işaretidir. Bekârsanız evlenmek için bir adayın karşınıza çıkacağını gösterir. Evliyseniz eşiniz tarafından sizinle barışmak için bir kapı aralanacağını gösterir.

Kahve Falında Güvercin Kafası

Eğer yalnızca güvercin kafası görülüyorsa sizi düşünen bir şeyin olduğuna işarettir. Bu düşünceyi birisi ile paylaşarak fikrini alıp çözebilirsiniz. Gövdesi ile birlikte bir güvercin ise sakladığınız bir sırrın olduğunu ve kimseye söyleyemediğinizi gösterir. Kahve falında güvercin kafası sırrınızı güveneceğiniz birisine anlatarak endişeleriniz varsa bu endişelerden kurtulabilirsiniz. Genel olarak yorumu ise kafanızda sizi endişelendiren bazı düşünceler olduğudur.

Kahve Falında Güvercin Kanadı

Genellikle sizi sevindirecek güzel haberlere işaret eder. Farklı bir yaşama yelken açacağınızı, hatta bulunduğunuz şehri değiştireceğinizi gösterir. Eğer fal sahibi zor, sıkıntılı bir dönemdeyse kahve falında güvercin kanadı bu sıkıntıların aşılacağını ve güzel günlere kavuşacağınızı işaret eder. Bu sıkıntılarınızı aşmak için çaba harcamaya devam etmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.