Kahve Falında Kartal Görmek

Kahve Falında Kartal Görmek

Kartal değişik medeniyetlerde kutsal kabul edilen bir figürdür bu nedenle kahve falında kartal görmek her daim güce ve profesyonelliğe bir adım daha çok yaklaşmak olarak yorumlanır. Fal sahibi yakın zaman içerisinde kendi çabası ve azmi ile başarı merdivenlerini tırmanacak şeklinde yorumlanan bu figür kısa süre içerisinde alınacak promosyon veya terfiyi işaret eder, buna bağlı olarak kişinin gücüne güç katılır. Liderlik ruhunu da temsil eden kartal hükmetme gücünüzde de artış olacağını gösterir. Kartal aynı zamanda özgür bir ruhunda temsilcisidir. Falında kartal çıkan kişi yakın zamanda bastırdığı bu yönü ile yüz yüze gelecek ve sorumluluklarını bir kenara bırakacağı küçük bir seyahate çıkacak demektir.

Kahve Falında Kartal Yavrusu

Kahve falında görülen yavru kartal figürü başta fal sahibi olmak üzere hanesinde bir veya birden çok kişinin yakın zamanda beklenmeyen büyük bir mucizeye tanıklık edeceği anlamına gelir. Örneğin kişilerden birinin çözümsüz olarak görülen sağlık sorunları aniden çözüme kavuşacaktır veya ödenmesi imkânsız gözüyle bakılan bir borç tam tüm umudun kesildiği anda ortaya çıkan bir fırsat ile kapatılacaktır. Kahve falında kartal yavrusu her açıdan hayırlara yorulan, güzel duygular, mutlu günler yaşayacağınızın göstergesi bir figür olarak kabul edilmektedir.

Kahve Falında Kartal Pençesi

Kahve falında kartal pençesi dâhil, kartala ait herhangi bir yırtıcı uzvun gözükmesi, ortak açıklamalarla ifade edilir. Fal sahibinin hayatında dediği dedik ve idealist yapıda olduğunu işaret eden bu görsel yakın zamanda kişinin fikirlerini korumak ve hayata geçirmek için birileriyle savaşacağı ve gerekirse pençelerini kullanarak kendini kabul ettireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Kartal Gözü

Kahve Falında Kartal

Kahve Falında Kartal

Göz kahve falında genel olarak nazar ve art niyete işaret etmektedir. Kahve falında kartal gözü görülmesi sizden daha güçlü bir kişinin sizi art niyet içerisinde izlediğine ve yakın zamanda işlerinizi bozmak için atağa geçeceğine işaret olarak yorumlanmaktadır. Bu nedenle fal sahibi adımlarını dikkatli atmalı etrafında kendinden daha güçlü kimselere bir süre temkinli yaklaşmalı ve açık vermekten elinden geldiğince çok kaçınmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.