Kahve Falında Kedi Görmek

Kahve Falında Kedi Görmek

Kahve falında kedi görmek, kötülüğe ve şerre işarettir. Kedi nankör ve huysuz bir hayvan olduğu için, bu yakın çevrenizde kötü düşünceleri olan birine, bir düşmanınızı olduğuna delalettir. Bu bir arkadaşınız da olabilir ancak size maddi, manevi zarar verecek. Kedi sayısı kaç ise gelecek kötülükte o sayıya yorumlanır. Kahve falınızda kedi yatma durumunda görünüyor ise zamanla sıkıntıların ve düşmanlıkların sona erecek demek oluyor.

Kahve Falında Kedi Kafası

Uzun zamandır çekilen sıkıntıların kafadan çıkması demektir. Kahve falında kedi kafası, kötü günlerin biteceği, feraha erileceği anlamına gelir. Falınızda ne kadar kedi var ise o kadar güzel günler sizi bekliyor. Dertler son buluyor, istediklerinizi bir bir gerçekleştirebiliyorsunuz. Kahvenizde çıkan kedi kafaları sadece yüz şeklinde bedensiz görünüyor ise sıkıntıların ortadan ikiye ayrılması, kopup gitmesi anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Kedi Patisi

Bu simgeyi falda gören kişi şanslı sayılmaktadır. Fallarda nadiren çıkan kedi patisi hayırlara vesiledir. Birçok konuda üstün performans ve başarı demektir. İş hayatındaki bir terfi ya da görev değişikliği ile daha güzel şartlarda çalışma anlamına gelir. Terfi için hazırlıklı olun bu çok kısa sürede gerçekleşecektir. Kahve falında kedi patisi karşı cinsten bir aşk teklifi demek olabilir. Hane içinde yaşanacak sevinçli olayları da müjdeler, sıkıntı dert var ise çözümlenir. Sosyal çevrenizin genişleyeceği bekâr iseniz kısa sürede güzel bir evlilik yapacağınıza işaret etmektedir. Eğer kahve falında kedi patisi var ise, evli kişiler için hayırlı bir kız çocuk doğacağına delalettir.

Kahve Falında Kedi Ve Köpek Görmek

Kahve Falında Kedi

Kahve Falında Kedi

Bunun iki farklı manası vardır. Ağzı açık köpek, size itaat eden, her dediğinizi yapan bir insanı simgeler. Bu kişi sözünüzden hiç çıkmaz, son derece sadıktır. Ağzı açık köpek var ise, bu bir düşmandır. Size kumpas kurmak için sürekli yol arayan, kötülüğünüzü isteyen biri olabilir. Kahve falında kedi ve köpek görmek, hem sadık eş hem de nankör bir düşmandır. İkisini bir arada görmek hem sevdiğiniz hem sevmediğiniz insanların olacağına işarettir. Köpek dertten sıyrılmak, otorite kurma anlamına da gelmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.