Kahve Falında Lale Görmek

Kahve Falında Lale Görmek

Kahve falında lale görmek, karşı cinse duyulan ancak bastırılmış bir aşkın varlığına işaret eder. Bazen de fal sahibinin başından geçen, kısa süreli bir dostluğa veya ilişkiye yâda geçici bir hastalığa işaret olarak yorumlanır. Kimi zaman ise özellikle bekâr kişilerin falında görüldüğünde, o güne kadar tanışılmamış bir kimse ile yakın zamanda kalabalık içinde karşılaşarak adım atılacak bir ilişkiye ve onu takip edecek bir izdivaca yorumlanır. Falda görülen lale, evli kimseler için bir gebeliğin habercisi olarak yorumlanabilmektedir. Kahve falında görülen lale, capcanlı ve diri bir pozisyonda görünüyor ise fal sahibinin sağlıklı ve dinç olmasına işaret eder. Kurumuş veya pörsümüş şekilde görülen lale, hastalığa, sıhhat kaybına ve hatta ölüme dahi yorulabilir, canlı hayatın sonuna gelinmesine işarettir.

Kahve Falında Boynu Bükük Lale

Falda görülen sağlıklı ve canlı bir lale özellikle, hala toprağa bağlı şekilde gözleniyorsa canlılığın, gençliğin ve güzelliğin işaretçisidir. Ancak toprağından koparılmış, tek başına boynu bükük şekilde gözlenen lale özellikle inatçı bir ruha sahip kişiye işarettir. Bu kişi fal sahibin şu anda yakın çevresinde olamayabilir ancak ilerleyen dönemde hayatında yer kaplayacak bir kişi olacağı söylenebilir. Kahve falında boynu bükük lale görmek, inatçılığı ile kendi enerjisini bitirmiş, kendisinin solmasına neden olmuş bir kimse olarak yorumlanabilmektedir.

Kahve Falında Lale Soğanı

Kahve falında görülen lale soğanı, zengin gösterişli ve heybetli bir kadına işaret etmektedir. Aynı zamanda fal sahibinin ve hanesinin bol rızka erişmesine, rahat geçimine işaret eder. Kahve falında görülen lale soğanı, gebelik olarak da yorumlanabilmektedir. Fal sahibi eğer bir bayan ise yakın zamanda gebelik haberi alacaktır. Eğer bir erkek kahve falında lale soğanı görüyor ise eşinin hamile kalacağına, işaret eder.

Kahve Falında Lale

Kahve Falında Lale

Kahve Falında Lale Bahçesi

Kahve falında lale bahçesi görülmesi, kavuşulacak olan büyük bir ferahlığın habercisidir. Sevinçli bir haber duymaya, müjde almaya işaret eder. Ve çocuk sahibi olmak için uğraşan kimseler için bu konuda hayırlı haber alacaklarına işaret eder. Falda lale bahçesi içerisinde kendini görmek, dini yönden doğru yolda olunduğuna işarettir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.