Kahve Falında Maymun Görmek

Kahve Falında Maymun Görmek

Kahve falında maymun görmek fal sahibi kişilerin oldukça hareketli, neşeli, eğlenmeyi seven kişiler olduklarını göstermektedir. Kahve falında görülen maymunlar ayrıca yine fal sahiplerinin hedeflerine ulaşmak için çalıştıkları esnada karşılarına çıkan en küçük engellerde bile pes eden kişiler olduklarını ifade etmektedir. Kahve falında maymun görülen kişiler diğer insanlara göre oldukça uçarı bir karakterde olmalarına rağmen yakın çevrelerine ve sevdiklerine karşı çoğu zaman despot, gizemli ve sakin kalmaktadır. Kahve falındaki maymunlar ünlü bir betimlemeden de bilineceği gibi maymun iştahlılığın göstergesidir. Falında maymun çıkan kişiler hayatlarında her şeye aynı anda sahip olmayı istemektedir ve bu yüzden de yaşamlarının çoğunu elde edemedikleri şeylere üzülerek geçirmektedir.

Kahve Falında Maymun

Kahve falında maymun görülen kişilerin yakın ilişkilerinde kolay sıkılan karakterler olduğu bilinmektedir ve bu nedenle falda maymun görülmesi durumunda hali hazırda devam eden özel bir ilişkinin bitebileceği rivayet edilmektedir. Kahve falında maymun görüldüğü zaman yorumlamaya geçilmeden önce çevresinde farklı simgelerin olup olmadığına da bakılması gerekmektedir. Çünkü maymunun etrafında farklı hayvan ya da cansız nesneler var ise falın yorumu da buna göre değişebilmektedir.

Kahve Falında Maymun Kafası

Kahve falında maymun kafasının çıkması fal sahibi kişilerin aşırı hareketlilikleri ve ele avuca sığmayan yapıları nedeniyle yakın gelecekte başlarının derde girebileceğine işaret etmektedir. Bu nedenle maymun kafasının görüldüğü falın sahibi olan kişilerin biraz daha ağırdan almaları gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.