Kahve Falında Pelikan Görmek

Kahve Falında Pelikan Görmek

Kahve fincanının kahve içildikten sonra ters çevrilip kapatılması geleneği uzun zaman önce başlamıştır. Yine bayanlar arasında başlayan bu gelenek, çoğunlukla bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Özel bir beklenti, dilek ya da korku söz konusu olduğunda kahve falı bir ışık olarak görülmüş ve gelecekten haber alınması maksadıyla fincanlarda kalan telveye anlamlar yüklenmiştir. Anlamlar hayvan, bitki, herhangi bir nesne şekli üzerine yapılabilir.

Kahve Falında Pelikan

Telvelerde görünen pelikan şekli daha çok şans olarak yorumlanmaktadır. Kahve falında pelikan görmek; şansınızın kısa sürede döneceği ve uzun süredir beklediğiniz, emek sarf ettiğiniz bir işinizin sonuçlanacağının habercisidir. Pelikan daha çok mutluluk habercisi ve metafizik yönü temsil eder. Şans kaynağı da buradan gelmektedir.

Kahve Falında Pelikanın Anlamı

Kahve falında pelikanın anlamı daha çok pozitif bir haber geleceği anlamını taşımaktadır. Pelikan, çalışkanlığı ile tanınan özel bir kuştur. Kahve telvesinde de çalışarak istediğiniz konularda şansınızın döneceği ve hayal ettiğiniz başarıyı yakalayacağınız anlamını çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte kahve tabağınızda çıkan pelikan ise kısmet görevi görmektedir. Evlilik teklifi ya da nişan habercisi olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.