Kahve Falında Silah Görmek

Kahve Falında Silah Görmek

Kahve falında silah görmek, fal sahibinin çok mert ve özgüven sahibi olduğunun işaretidir. Etrafındaki insanların iyiliğini gözeten ve onları korumak için elinden geleni yapan bir kişiliğe sahip olduğunuzun işaretidir.

Kahve Falında Silah

Genellikle iş hayatında sevilen ve sözü dinlenen birisinizdir. Ancak yakın zamanda bir sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Bu sıkıntıların tek başınıza üstesinden gelmeniz gerekebilir. Herhangi bir maddi sıkıntı çekebilirsiniz. Yalnızca kendinizi değil etrafınızdaki insanlarında bu sıkıntılardan korumanız gerekebilir. Bu nedenle yapacağınız işlerde dikkatli olmalısınız. Zor bir dönem sizi beklemektedir. Eğer evliyseniz kahve falında silah görmek eşinizle aranızda sıkıntılar baş göstereceğinin işareti olabilir. Bu nedenle atacağınız adımlarda çok düşünerek hareket etmelisiniz.

Kahve Falında Silahlı Adam

Silah görmek olumsuz yorumlanacağı gibi çok güzel şeyleri de işaret etmektedir. Falda silahlı adam zaferin ve göstereceğiniz başarıların habercisidir. Arkadaşlarınızla ya da eşinizle tartışabilirsiniz. Ancak sizin haklı olduğunuz bir konu da tartışma yaşanacaktır, bu tartışmada daha soğukkanlı olmalısınız.

Kahve Falında Silahlı Asker

Kahve Falında Silahlı Asker, Kahve Falında Silahlı Asker Görmek, Kahve Falında Silahlı Asker Anlamı

Çok olumlu bir yorumu yoktur. Fal sahibinin kişisel durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte zor bir dönemin işaretçisi olabilir. Çok şaşıracağınız bir haber alabilirsiniz. Kahve falında silahlı asker görmek son zamanlarda yaşadığınız bir kötü olay varsa bu olayların devam edebileceğini ve çok üzüleceğinizi gösterir. Ancak bu sıkıntılardan kurtulmak için tartışmalı ortamlardan uzak durmaya bakmanızda fayda vardır. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.