Kahve Falında Sincap Görmek

Kahve Falında Sincap Görmek

Kahve falında sincap görmek, fal dünyasında hayırlara işaret olan bir hayvan olarak bilinmektedir. Falında sincap çıkan kişi hayırlı bir ömür geçirmiş, iyi niyet ve iyi ameller ile insanlara yaklaşmış yorumu yapılabilmektedir. Bu nedenle sincap, fal sahibinin hayırlı bir kişi olduğuna bununda mükâfatını alacağına işaret etmektedir. Falında sincap çıkan kişi yakın zaman içinde zorluklara karşılaşacaktır, ancak iyi niyet sahibi oluşu ve güzel davranışları sayesinde o güne kadar çevresinde biriktirdiği dostları, yani kendisine vefa borcu olan tüm yakınları tarafından bu durumdan çekip çıkarılacak ferahlığa kavuşturulacaktır. Kişi bu duruma minnet ve şükür göstergesi olarak uzunca bir süre dualar edecek ve şükürde bulunacak olarak yorumlanır.

Kahve Falında Sincap Kuyruğu

Kahvede sincap görmek ne kadar hayırlı ise sincap kuyruğu görmek de bir o kadar hayırlı ve iyidir. Bunun en büyük nedeni ise kahve falında sincap kuyruğu çıkmasının fal sahibinin arkasında manevi bir ordu olduğu şeklinde yorumlanmasıdır. Fincanında sincap kuyruğu görülen kişi özellikle yakın akrabaları veya aile büyükleri başta olmak üzere birden çok kişinin düzenli olarak hayır duasını almaktadır ve bu dualar kişiyi hemen her gün birçok musibetten korumaktadır şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında Sincap Yavrusu

Sincap yavrusu yanındaki şekiller ışığında daha net değerlendirilebilir. Eğer yavrusunun veya yavrularını yanında büyük bir sincap görülüyorsa bu fal sahibinin annesi veya annesi yerine koyduğu kendisinden yaşça büyük bir kişini himayesi altına gireceğini ifade etmektedir. Kahve falında sincap yavrusu çıkan kişi kendisine rehberlik edecek bir yol gösterici eşliğinde kendi adına hayırlara vesile olacak özellikle maddi konularda rahata erişmesini sağlayacak adımlar atacaktır şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında Sincap Kafası

Kahve Falında Sincap

Kahve Falında Sincap

Sincap figürünün özellikle kafasının net olarak görüldüğü fallarda, kişinin önemli yol ayrımları içinde olduğu ancak hangi yolu seçerse seçsin kendisi için hayırlı olan sonuca varacağı söylenebilmektedir. Kahve falında sincap kafası çıkan kişi yanında her daim samimiyetine güvenebileceği dostlarından biri ile kafa kafaya vererek seçmesi gereken yolu tartışacak ve sonunda doğru olanı keşfedecek şeklinde yorumlanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.