Kahve Falında Tavşan Görmek

Kahve Falında Tavşan Görmek

Kahve falında tavşan görmek, kısa süreli mutluluklara dalalettir. Fal sahibi kişi insanlardan bir sır saklamaktadır. Bu sırrı saklamak için olağanüstü çabanın da yorduğunu bu da olumsuz bir gelişme olarak yorumlanır. Kimseye anlatılmayan bir sır olsa dahi fal sahibini tedirgin edecektir. Bir yandan da bu sırrı paylaşmaya ihtiyaç duyma sonucu ruhsal bakımdan sıkıntılara neden olacaktır. Gizli ilişki yaşanması olarak da yorumlanmaktadır. Dedikodunun yayılması anlamına da gelen tavşan, hızlı üremekte olan bir hayvan olduğu için bu da dedikodu ve gizli sırların hızla yayılacağını ifade eder. Ortaya çıkan dedikodular canınızı oldukça sıkabilir.

Kahve Falında Tavşan Kafası

Herkesten saklanan sırrın aslında hiç kimse ile paylaşılmaması gerektiğine işarettir. Kahve falında tavşan kafası, fal sahibinin sırları kendine saklamasını anlatır. Size sıkıntı, üzüntü veren kişilerin etrafınızda olduğunu belirtir. Kahve falında beliren tavşan kafası, kötü niyetli kişilerden gelecek zarar ziyana işaret eder. Sırdaş ve dostlara özellikle dikkat edilmelidir. Evli ve bakar insanlar için kahve fincanında tavşan kafası görmek farklı yorumlanır. Evli ya da sevgilisi olan kişilerin falında tavşan kafası çıkarsa aldatma, ortada bir ihanet olması anlamına gelir. Bekâr biri için ise evlilik engellenmesi söz konusudur. Sevdiğiniz kişi yerine başka insanları akla sokma gibi kötülükleri yapmak isteyenlere dikkat edilmesi gerekir.

Kahve Falında Tavşan Ve Havuç

Havuç ve tavşan figürlerinin fincanda belirmesi, hastası olanların iyileşeceği, şifa bulacağı anlamına gelir. Kahve falında tavşan ve havuç simgeleri, hastası olmayanlar için ise uzun yıllar hastalık yaşamayacağına dalalettir. Sağlıklı ve huzurlu bir ömür fal sahibini beklemektedir.

Kahve Falında Tavşan Ve Köpek

Kahve Falında Tavşan

Kahve Falında Tavşan

Sabırla beklenen kısmetin son anda başkası tarafından elinizden alınacağına işarettir. Kahve falında tavşan ve köpek yan yana olursa gıybet eden bir dostun varlığından söz edilebilir. Bu kişi size ve hane üyelerinize dost ve iyi görünüp arkanızdan hep kötülüğünüzü isteyen biri olduğu için dikkat edilmesi gerekir. Arkadaşlarınızın oyununa gelmemeye de dikkat edin. Dost görünüp yüzünüze gülenler içten içe düşmanınız olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.