Kahve Falında Tavuskuşu Görmek

Kahve Falında Tavuskuşu Görmek

Kahve falında Tavuskuşu görmek, görkemli oluşunuz, güzelliğiniz ve göze hitap eden her türlü huyunuz ile çevrenizde hayranlık uyandırdığınıza ve kendinizi sevdirebildiğinize işaret etmektedir. Tavuskuşu gerçek hayatta her daim, estetik görüntüsü ile güzelliği ve asaleti çağrıştıran bir kuş türü olmuştur ve çağlar boyunca sultanlar dahil olmak üzere bir çok kadının kıyafet ve aksesuarlarında yakalamak isteyeceği bir görüntüyü ifade etmiştir. Bu nedenledir ki, Tavuskuşu adeta her güzelin bir kusuru olduğunu hatırlatır şekilde tüm albenisine karşılık, rahatsız edici yüksek tonlu bir sese sahiptir. Sahip olduğu bu özellik dolayısı ile falda Tavuskuşu görüldüğünde, bazı uzmanlarca dedikoduya, kötü konuşmalara ve yüksek sesli edilen münakaşalara yorulabilmektedir.

Kahve Falında Açılmamış Tavuskuşu

Falda açılmamış Tavuskuşu görülmesi, fal sahibinin yada etrafındaki bir kişinin kabuğunun içine gizlendiğine yani asıl karakterini herkeslerden sakladığına işaret etmektedir. Ancak etrafından çekindiği için böyle bir hareket yapan kişi yakın zamanda başından geçecek bir olay sonucu hayata olan bakış açısını değiştirecek ve asıl karakterini herkese gösterecek şeklinde yorumlanır. Kahve falında açılmammış Tavuskuşu görülmesi, genel olarak gerçeklerin ortaya çıkması olaylar üzerideki perdelerin aralanarak gerçeklerin gün yüzüne gelmesi olarak yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Beyaz Tavuskuşu

Beyaz renk her zaman masumiyetin, saflığın ve doğallığın simgesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de gelinliklerde ve özel günlerde tercih edilmektedir hatta masumiyet sembolü olarak organizasyonlarda beyaz güvercinler uçurulmaktadır. Bu nedenle kahve falında beyaz Tavuskuşu görüldüğünde, bu güzellik estetik ve asalet ile saflığın ve masumiyetin birleşmesi olarak değerlendirilir. Bun nedenle oldukça hayırlı bir görüntü olarak kabul edilir. Fal sahibi yakın zaman içerisinde dünya evine girecek olarak yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Tavuskuşu Ne Anlama Gelir ?

Kahve Falında Tavus Kuşu

Kahve Falında Tavus Kuşu

Kişi falında Tavuskuşu figürü ile karşılaştığında, bu durum hayatında meydana gelecek güzelliklere ve ferahlıklarla dolu olaylara işaret etmektedir. Tavuskuşu padişahların kuşu olarak bilindiği için kahve falında Tavuskuşu anlamı, güç, şatafat ve görkemli bir hayata kavuşmak olarak nitelendirilebilir. Falında Tavuskuşu gören kişi, hayalini kurduğu mülke veya araca kısa vakit içerisinde zorlanmadan kavuşacaktır şeklinde yorumlanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.