Kahve Falında Yarasa Görmek

Kahve Falında Yarasa Görmek

Gerçekte olduğu gibi, kahve falında yarasa görmek de falı yorumlayan kişi üzerinde iyi bir etki yaratmamaktadır. Falda görülen yarasa, karanlık ile ve gece ile ilişkilendirilmektedir. Bu nedenle uğursuz bir haber almak, hayırsız bir işe girişmek ve çok fazla zarar görmek olarak nitelendirilir. Bazen de bir felaketin geleceğine işaret sayılır. Bazı uzmanlara göre falda görülen bir yarasa despot bir kişiyi de temsil edebilmektedir. Kimi zaman kötü söze, ayrılığa; kimi zaman da yoksulluğa işaret ettiği kabul edilmektedir. Kahve falında yarasa görmek hayra yorumlanmaz.

Kahve Falında Yarasa Kanadı

Kahve falında görülen yarasa kanadı, kaba, yalancı, sözünde durmayan bir erkeğin varlığına yorumlanır. Ayrıca gelecek kötü bir habere de işaret sayılır. Burada kanat sembolü haberin yakın bir zaman içerisinde fal sahibine ulaşacağının habercisidir denebilir. Bu nedenle kişi önlemlerini almalı ve gelecek kötü habere karşı hazırlıklı olmalıdır. Kahve falında yarasa kanadı, bazen ayrılık yâda gurbeti de çağrıştırabilir. Bu durum hem fal sahibi tarafından hissedilen duygular olabileceği gibi, hem de bir yakını yâda seveni tarafından özlendiğine işaret de olabilir. Uzaklarda olan bir akraba var ise hatırının sorulması ve yoklanması tavsiye edilmektedir.

Kahve Falında Yarasa Anlamı

Kahve falında yarasa görmenin bir diğer anlamı, kayınvalide ve gelinler arasında ebediyen yaşanan çekişmenin yakın dönemde artarak patlak vereceğine yorulmasıdır. Kahve falında yarasa anlamı, yaşanacak bir çatışma ve bunun sonucunda sizi mutsuz edecek bir kavganın içinde kalmanıza işaret edebilmektedir. Falda görülen yarasa her zaman için dehşete ve korkuya yorulmuştur, ancak gereksiz vesveseden kaçınılmalı güvenilen bir dost ile bu korku paylaşılmalıdır şeklinde yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Yarasa

Kahve Falında Yarasa

Kahve Falında Beyaz Yarasa

Kahve falında beyaz yarasa görmek, kötü ve oldukça art niyetli bir insanın size gerçek yüzünü göstermeyerek hayatınıza girmeye çalışacağına işarettir ve kesinlikle dikkatli olunması gereken bir durumu gösterir. Kahve falında beyaz yarasa görmek hayatınızda kısa süre içinde size melek yüzünü gösteren iç dünyası türlü şeytanlıklardan ve planlardan oluşan bir insanın hayatınıza girmeye çalışacağının göstergesidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.