Kahve Falında Yılan Görmek

Kahve Falında Yılan Görmek

Kahve falında yılan görmek, düşmana çağrışım yapar. Bazen hain, ahlaksız bir kadına veya komşuya; bazen de arkadaşa, yakın bir akrabaya işaret sayılır. Kimi zaman eşin ihanetine, düşmana galip gelmeye, kimi zaman da değerli bir mala veya hayırsız evlada yorumlanır. Kahve falında görülen yılan, deliğinden çıktığı şekilde görülür ise, kişinin çok üzüleceği bir haber alacağına dair yorumlanır. Şayet bir yatak veya oturulacak herhangi bir şey üzerinde bir yılan görülürse, eşinin veya sevgilisinin kendine ihanet edeceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca falda görülen yılan, bir kişi ile özdeşleştirilebiliyorsa, yalancı, ikiyüzlü ve dostlarının arasını açan bir kimse olarak tanımlanır. Ayrıca düzenbaz, entrikacı ve ahlaksız bir kadının varlığına da işaret eder.

Kahve Falında Yılan Balığı

Balık genel olarak falda iyilik ve kısmet olarak yorumlanmaktadır ancak yılan fal âleminde kötülük habercisi ve düşmanlık ibaresi olarak görülmektedir. Bu nedenle kahve falında yılan balığı, gözle görülen fakat düşmanlığını gizleyen ve her türlü kötülükleri yapmaktan çekinmeyen birinin varlığını işaret eder. Kimi zaman ise fal sahibinin yaşadığı herhangi bir mücadeleden galip geleceğini çağrıştırır. Bazı yorumcular ise yılan balığının, bela yâda afete işaret olduğunu düşünmektedir.

Kahve Falında Yılan Başı

Falda yılan başı görülmesi hayırlara işaret etmez. İki kişi arasında olan bağlılığın, üçüncü kişinin müdahalesi ve fitnesi ile bozulacağına işaret eder. Burada yılan başı olarak yorumlanan kişi kim ise fal sahibi ve bir yakının bağlılığını bozacak olan kişi de o olarak yorumlanır. Kahve falında yılan başı, bazen de aile arasında olan bağın kopacağına yorumlanır. Özellikle kahve tabağında görülür ise hanede oluşacak bir soruna işaret olarak yorumlanır.

Kahve Falında Yılan Dili

Kahve Falında Yılan

Kahve Falında Yılan

Yılan falda bir düşmanlık simgesi iken, dil; birine söylenecek bir lafın veya duyulacak sözlerin habercisi olarak yorumlanır. Bu anlamda değerlendirilme yapılırsa, kahve falında yılan dili; düşmanca sözler söylemek veya fal sahibine söylenecek düşmanca, değimi yerinde ise zehirli sözler duyulacak olmasına işaret olarak yorumlanır ve can sıkıcı bir durumun habercisi olarak görülür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.