Kahve Falında Zil Görmek

Kahve Falında Zil Görmek

Kahve falında zil görmek fal sahibi kimselerin önsezilerinin oldukça kuvvetli olduğunun bir göstergesidir. Zil bir eşya olarak uyarıcı, tetikleyici niteliktedir ve fal içerisinde görülmesi de fal sahibinin başına gelebilecek olan bazı kötü olaylara karşı dikkatli olması gerektiği anlamına gelebilmektedir. Kahve falında zil görülen kimselerin ince eleyen sık dokuyan kişiler olduğu bilinmektedir. Kahve falında zil görülmesi durumunda fal sahipleri yeni projeler konusunda adımlar atabilmekte ve kariyer basamaklarını hızla tırmanabilmektedir.

Kahve Falında Zil

Kahve falında zil görülmesi bazı durumlarda ise fal sahibinin iç sıkıntılarına işaret etmektedir. Bu tür iç sıkıntıları giderebilmek için fal sahibi kişilerin kendilerine yeni uğraş ya da hobiler edinmesi uygun olabilmektedir. Kahve falı içerisinde görülen zil bazı yorumculara göre de kişinin çevresinde onunla ilgili dedikodu yapan kimselerin göstergesidir.

Falda Zil

Falda zil çeşitli şekillerde olabilmekle birlikte çoğu zaman gereğinden fazla ve boş konuşan yakın dostlara da yorumlanabilmektedir. Fal sahibinin bu kişilerden uzak durması ise yararına olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.