Kahve Falında Zürafa Görmek

Kahve Falında Zürafa Görmek

Kahve Falında zürafa görmek, birçok fal yorumcusu tarafından fal sahibinin yüksek gönüllü oluşuna, etrafına tepelerden baktığına ve ego sahibi bir birey olduğuna işaret olarak yorumlanır. Zürafa figürünün falda görülmesi ayrıca fal sahibinin duygusal olarak verimli ve olumlu bir döneme gireceğinin habercisidir. Kişi yeni bir ilişkiye başlayabilir veya hayatında hâlihazırda var olan partnerinden romantik bir atmosferde, güzel bir teklif alabilir. Fal sahibinin duygusal bir yapıya sahip olduğunun da habercisi olarak yorumlanan zürafa, atılan adımların kırıcı sonuçlar vermemesi adına dikkatli düşünülerek yapılması gerektiği konusunda da bir uyarıcıdır.

Kahve Falında Zürafa Boynu

Kahve falında çıkan zürafa boynu, zürafa görmekle hemen hemen aynı şekilde yorumlanır. Fal sahibinin duygusal ve kırılgan bir yapısı olduğuna işaret eder. Kahve falında zürafa boynu görüldüğünde, fal sahibinin narin ve kırılgan yapısı nedeni ile kolay üzülebilecek bir yapıda olduğu hatta bu nedenle bazı dostları ve aile bireyleri tarafından kendisine verilmek istenen bazı haberlerin gizlenmeye çalışıldığı söylenebilir. Diğer bir yorum ise zürafa boynunun uzunluğunun, iş hayatında çıkılacak başarı merdivenlerini temsil ettiği yönündedir. Fal sahibi kısa süre içerisinde terfi alabilir veya daha iyi bir işe geçiş yapabilir.

Kahve Falında Zürafa Yavrusu

Zürafa yavrusunun kahve falındaki karşılığı, fal sahibinin kendinden yaşça küçük bir kimseyi yaşadığı duygusal bir yıkım sonrasında, himayesi altına alıp koruyup kollamasına işaret eder. Kahve falında zürafa yavrusu çıkması demek yakın zamanda duygusal yaralarını saracağınız bir kimsenin, size iyi dileklerini göndermesi anlamına da gelmektedir.

Kahve Falında Zürafaya Binmek

Kahve Falında Zürafa

Kahve Falında Zürafa

Kahve falında zürafaya binmek, sizi oldukça zorlayan, uzun zamandır gözünüzde büyüttüğünüz uğraştırıcı bir işin, büyük çabalar sonucu layıkıyla hakkını verdiğinize, onu yenerek başarı koltuğuna kurulduğunuza işaret eder. Bir diğer anlamı ise yakın bir dostu savunmak adına, doğruları çiğnemekle burun buruna gelmek ve birçok kimseyi karşına almak olarak bilinir. Bu durumda falında zürafaya bindiği görülen fal sahibi, kararlarını alırken dikkatli olmalı ve kimi koruması gerektiğini düşünerek seçmelidir aksi takdirde kötü bir durumda kalabilir.<

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.