Koç Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

6.648
Koç Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

1 Ekim 2020 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek ve yapacağınız işlerde aceleci davranmamaya özen göstermelisiniz. Herşeyin yeri ve zamanı var siz sadece biraz daha sabırlı olarak önünüze çıkan şansları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla çok fazla içli dışlı olmak istemeyeceksiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz olaylar yüzünden sınırlarınızı belirlemek isteyebilirsiniz. Zorluk yaşadığınız konularda pozitif başlangıçlar yapabilirsiniz.

Koç Burcu 2020 Sonbahar Aşk Yorumu

14 Kasım 2020 tarihinde sizin burcunuzda Mars ileri hareketine başlayacak ve daha önce emek verdiğiniz bir konu hakkında güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını kat ve kat alacaksınız ve daha refah bir döneme adım atacaksınız. Bu durum özellikle aşk hayatınız için vermiş olduğunuz ödünlerden oluşabilir. İlişkinizde ki iniş ve çıkışlar sizi zaman zaman yorsa da herşeyin belli bir nedeni olduğunun farkına varabileceksiniz.

Koç Burcu 2020 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

29 Eylül 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz Satürn Oğlak burcunda ileri hareketine başlayacak ve ailenizin yada yakın arkadaşlarınızın sorumluluğunu almak zorunda kalabilirsiniz. Sizi ilgilendirmeyen durumlar olsa da bu durumlara kayıtsız kalmadan geçemeyeceksiniz. Son zamanlarda yaşamış olduğunuz olumsuz ilişkiler sizi yeni arkadaşlıklar kurmaktan alı koyuyor. Bu durumu aşmak için sosyalleşmek için yeni ortamlar içerisine girebilirsiniz.

Koç Burcu 2020 Sonbahar Sağlık ve Kariyer Yorumu

17 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz Satürn Kova burcuna geçecek ve yeni bir hayat sizi bekliyor olabilir. Kariyerinize yön verirken geçmişe bakmanız gereken bazı noktalar söz konusu olabilir. Özellikle 2020 Mart ayında neler yaşadığınızı düşünmeli ve buradan çıkarmanız gereken dersler varsa bunları iyice kafanızda oturtmalısınız. Sağlık sorunlarınız için bugüne kadar elinizden geleni yaptınız ve bunun nimetlerinden fazlasıyla yararlanacaksınız

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.