Kadınlar Duysun

Koç Burcu Kasım 2017 Aşk Yorumu

24.10.2017
11.566
Koç Burcu Kasım 2017 Aşk Yorumu

KOÇ Burcu aşk hayatı Kasım 2017 tarihinde güzel günlerden geçiyor. Genel olarak ilişkilerini toparlıyorsun. Bununla birlikte yeni fırsatların önü açılıyor. Bu ay ikili ilişkiler de dahil, özel hayatında şansı, uyumu ve ahengi yakalaman muhtemel görünüyor. Tutulmaların senin üzerindeki olumsuz etkisi azalıyor. Kasım 2017 dolunayı süresinde hayata olan tepkin ve davranışların önem kazanıyor. Özellikle ailen ve kazancın arasındaki dengeyi koruman gerekebilir. Maddesel tartışmaların ön plana çıkacağı bu zamana dikkat etmelisin.

Kasım 2017’de KOÇ Burcu aşk hayatında abartılı davranışlar son buluyor. İstemeden de olsa tutamayacağın sözler vermiş olabilirsin. Geçtiğimiz günlerde bunun sıkıntısını yeterince yaşadın ve etkilerini üzerinden atabilmiş değilsin. Kendine ve görüntüne verdiğin önem artıyor. Değişim sana önemli ölçüde iyi geliyor. 2017 Kasım Koç Burcu evlilikleri yaşanan sıkıntı ve problemlerden arınıyor. 3. şahıslar devre dışı kalıyor.

KOÇ Burcu aşk hayatı 2017 Kasım ayında sevdiğini net şekilde ifade etmekten çekinmiyor. Bunun yanı sıra sevildiğini de bilmek istiyor. Bazı yarım kalmış ilişkiler tekrar gündeme geliyor. Verilen boşanma kararlarından vazgeçilerek sorunlu evliliklere bir şans daha veriliyor.

Koç Burcu Kasım 2017 Yorumu

Koç Burcu Kasım 2017 Yorumu

KOÇ Burcu Kasım 2017’ye geleceğe etki eden konular üzerine alınacak olan kararlarla giriyor. Yeni sorumluluklar var. Sosyal ortam ön plana çıkıyor. Aklındaki projeleri bu ayla birlikte hayata geçiriyorsun. Enerjin iyi ve canlı.
Devamı için tıklayın


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.