Koç Burcu Nisan Ayı Yorumu

41.019
Koç Burcu Nisan Ayı Yorumu

Koç Burcu 2016 Nisan ayında kendinden oldukça emin davranışlar sergiliyor. İş ve kariyeriyle ilgili son hızla çalışmalarına devam eden koçlar, yeni projeleri iyi şekilde değerlendiriyor. Bu ay sizin için kariyer ayı. İş ortamınızda yaşanan aksilikler ve gerginlikler sizin çalışmalarınıza engel olamıyor. Kararlı ve hırslısınız. Akrabalarınızla ilgili yaşanan tatsızlıklardan uzak durmayı tercih ediyorsunuz. Sağlığınız oldukça iyi, enerjiniz yüksek. Diş tedavisi gündeminize gelebilir. Bu ay eğitimle çok fazla ilgilenemiyorsunuz.

Nisan 2016 Koç Burcu, aşk yaşamında geri adım atıyor ve bir süre düşünmek istiyor. Ani gelişen duygusal çalkantılar sizi fazlasıyla rahatsız etmekte. Yeni aşk arayışına bir süre son vermiş gibi görünüyorsunuz. Bu konuda daha tedbirli ve sonuçları doğru neticelenebilecek adımlar atmayı düşüneceksiniz. İlişkisi olan koçlar geçmişe dayalı sıkıntıları bir kenara bırakıp bir müddet dinlenmek ve işine odaklanmak niyetinde. Nisan ayı sonrası netlik kazandıracağınız özel yaşamınızı bu dönemde askıya alıyorsunuz.

Nisan ayı Koç Burcuna iş, para anlamında güzel getiriler sunuyor. Çalışkanlığınızın ve azminizin güzel sonuçları ile karşılaşıyorsunuz. Yeni şirketlerle bağlantılar kuruyor, işlerinizin artmasını sağlıyorsunuz. Bu da işinize daha fazla zaman ayırmanızı ve çok çalışmanızı gerektiriyor. Rutinde ilerleyen işlerinizde yaşayabileceğiniz bazı aksilikler karşısında sakin tavrınızı korumayı başaracaksınız. Duyarlılığınız sizi başarıya götüren şey olacak. Nisan sonunda öz verili çalışmalarınızın neticesinde maddi kazanımlar söz konusu.

Koç Burcu Nisan ayında eğitim alanında geri planda. Çocuğu olan koç burçları, bu konuda çocukları ve eğitimleri ile ilgilenebilmek için ekstra çaba sarfetmek zorunda kalacak. Sorumluluklarınızın ve temponuzun yüksek olacağı bu dönemde sağlığınız yerinde seyrediyor. Uzun zamandır gitmeyi düşündüğünüz diş doktorunuza işiniz düşebilir. Ağız sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Astrolog Derya Atak

koc-burcu-bahar-fali

Koç Burcu Bahar Yorumu

Koç burcu, 2016 yılı bahar aylarında işi ve kariyeri konusunda önemli fırsatları değerlendiriyor. Karşınıza çıkacak olan yeni projeleri iyi şekilde değerlendireceksiniz. İş, kariyer anlamında bu yılın en şanslı burçlarından oluyor koçlar. Aşık olanlar var olan aşklarını tazeliyor, hayatında aşk olmayanlar içinse yeni aşklar ve heyecanlar gündeme geliyor.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.