Kadınlar Duysun

Koç Burcu Temmuz 2020 Yorumu

25.06.2020
7.965
Koç Burcu Temmuz 2020 Yorumu

12 Temmuz 2020 tarihinde Chiron asteroidi sizin burcunuzda gerileyecek. Geçmişten gelen yaralarınız tekrar ortaya çıkabilir. Çevrenizde size sürekli yaşadığınız olumsuz olayları hatırlatabilir ve bu yüzden size yakın olan insanları dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. İş hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu olacak. Bu gelişmeler sonucunda para kaynaklarınız da iyileşmeler görülebilir. Ortaklıklı bir işiniz varsa burada bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve hayatınızda değişimler gerçekleşebilir. Size karşı samimi olmayan arkadaşlarınızın farkına varabilirsiniz. Aile içerisinde bir miras paylaşımı söz konusu olabilir.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve yeni ilişkiler kapıda olabilir. Duygusal olacağınız bir dönem olacak sizin için. Özellikle aşk hayatınızda güzel bir hareketlilik söz konusu olabilir.

Koç Burcu Temmuz 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız Temmuz ayında yavaş yavaş düzene girmeye başlayacak. Sorunlarınızdan kaçmak yerine yüzleşmeyi tercih edeceksiniz ve bu durum sizi oldukça rahatlatacak. Partneriniz ile aranızda yakalayacak olduğunuz uyum dışarıdaki insanların da dikkatini çekebilir. Sizi partneriniz hakkında doldurmak isteyen kişiler var. Bu kişilerin farkına varmanız lazım. Yeni tanışacak olduğunuz ve kalbinizi kaptıracak olduğunuz bir kişi karşınıza çıkabilir.

Koç Burcu Temmuz 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde sizi asla dinlemeyen bir kişi var bu kişi kardeşiniz olabilir. Kafasının dikine giderek size ve kendisine yapmış olduğu haksızlıkları her seferinde görmezlikten geliyor. Temmuz ayında bu konu hakkında onunla konuşmak isteyebilirsiniz. Yakın bir dostunuzdan sizi mutlu edecek olan güzel bir evlilik veya bebek haberi alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde sizi rahatsız eden durumlar varsa bunları sonlandırmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Temmuz 2020 Sağlık ve Kariyer

Fiziksel sağlığınıza biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle ağır eşyalar kaldırmamaya özen göstermelisiniz. Doktor kontrolleriniz varsa eğer bunları ihmal etmeyin. Kariyeriniz ile ilgili yeni gelişmeler yaşamanız an meselesi. Alacak olduğunuz iş teklifleri sayesinde kariyerinizde yeni bir döneme girebilirsiniz. Maddi açıdan da bir rahatlama yaşayabilir ve iş hayatınızda kendinize yenilikler yapabilmek için yeni etkinliklere katılabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.