Kova Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

8.306
Kova Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

29 Eylül 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Satürn Oğlak burcuna geçiş yapacak ve Geçmişte önemsemediğiniz sorunlarınız bu dönemde karşınıza çıkabilir. Öğrenmeniz gereken bir şey var ve Satürn size bu mesajı vermeye çalışacak. Başınıza gelen talihsiz olaylar üzülmek yerine durumları kabullenecek ve şimdi ne yapabilirim diyerek konulara yaklaşacaksınız. Evinizin içerisinde kendinizi baskı altında hissedeceğiniz bir durum gerçekleşebilir. Sınırınızı belirleyerek buna engel olmak isteyeceksiniz.

Kova Burcu 2020 Sonbahar Aşk Yorumu

17 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Satürn sizin burcunuza geçiş yapacak ve Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ve sorunlarla baş edemiyorsanız eninde sonunda ayrılık düşüncesi içerisine gireceksiniz. Başlarda bunu düşünmek sizi korkutsa bile kendi mutluluğunuz için ayrılığın şart olduğunu anlayacaksınız. Aşk hayatınız için üstlendiğiniz sorumlulukların karşılığını kişisel olarak alacak ve manevi anlamda içinizi rahatlatacaksınız. İlişkisi olmayan Kova burçları ise bu dönem içerisinde aşkı sorgulayabilir ve yeni bir ilişkiye kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz.

Kova Burcu 2020 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

19 Aralık 2020 tarihinde Jüpiter, sizin burcunuza geçiş yapacak, İkili ilişkilerde oldukça şanslı olacaksınız, daha önce tartıştığınız bir arkadaşınızla barışabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar bu zaman zarfı içerisinde sizi kolay bir şekilde anlayacaktır. Ailenizi de ilgilendiren ortak bir gelir kaynağı hakkında yaşadığınız sorunlar varsa bunlara çözüm üretebileceksiniz. Kardeşleriniz ile aranızda esen soğuk rüzgarlar giderek yerin daha ılımlı bir iletişim şekli gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla farklı etkinliklere katılabilir ve yeni keşifler yapabilirsiniz.

Kova Burcu 2020 Sonbahar Sağlık ve Kariyer Yorumu

Kariyerinizde başarılı olmamanız için hiçbir neden yok. Bu dönemde size engel olan tek şeyin kendi cesaretsizliğiniz olduğunun farkına varabilirsiniz. Ciddi bir dönüm noktasından geçerek yaşayacak olduğunuz sınanamların sonucunda yeni kararlar alacaksınız. Sağlığınız için diyet listesi çıkarabilir ve düzenli olarak spora yazılabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz bir tramvayı bu dönemde atlatabilir ve içsel olarak huzurlu olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.