Kova Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

16.134
Kova Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

KOVA Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatında biraz isteksiz ve çaresiz. İş hayatınızdaki aktifliği özel hayatınıza yansıtamıyorsunuz. İçinizden gelmeyen bazı durumlar ve güven problemi, partnerinizle aranızda uçurumlara neden oldu. Güven ortamının tekrar sağlanması için biraz sabırlı olmalısınız. Bunun yanı sıra sosyal ortamdan ve hayattan da kopmalar beliriyor. Israrlardan ve baskılardan hiç hoşlanmıyorsunuz. Bu tür ortamlardan anında uzaklaşıyor, kafa dinlemeyi ve dilediğiniz şekilde hareket etmeyi tercih ediyorsunuz. Evli kovalar eşleriyle aralarında bazı akrabaları konusunda anlaşmazlığa düşüyorlar. 14 Kasım dolunay tarihine denk gelebilecek bu sorun yeniden gündeme gelebilir. Bu tarihlerde evinizde misafir ağırlamamanız yararınıza olacaktır.

Kasım Ayı Kova Burcu Aşk Hayatı belirsizliğe sürükleniyor. Özel ilişkilerinizde kararsızlıklar sizi en çok zorlayan şey olmuştur. Karşı cinsi kırmamak adına yaptığınız şeyler bazen yanlış anlaşılabiliyor. Bazı kovaların sıkıntıya girmesinin nedeni ise ortada kalması oluyor. Yani her iki tarafı birden idare etmek isterken, ortada kalabilirsiniz. Sorunlardan kaçmak yerine, yüzleşmeyi ve iletişimle halletmeyi deneyin. Partnerinize karşı anlayışlı olmanız ve kişilerin hakkını vermeniz özel hayatınızı düzene sokacaktır. Bekar kovalar yeni ilişki konusunda kararsız kalabilir. Çevrenizde seveniniz ve hayranınız çok fazla. Kendinize uygun olanını tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Yaş farkı olan ilişkiler sonradan size olmadık sorunlar çıkarabilir. Özel yaşam konusunda aile büyüklerinin yararlı tavsiyelerini dikkate almalısınız. Sevdiğiniz insanlarla aynı doğrultuda hareket ederek, her açıdan karşı çıkabilirsiniz.

Kova Burcu Kasım Ayı Yorumu

Kova Burcu Kasım Ayı Yorumu

KOVA Burcu Kasım 2016’da daha uzlaşmacı. Olumsuz yönlerinize son vermeye kararlısınız. İyi niyetinizin sürekli başınızı ağrıtması bazılarından tamamen uzaklaşmanıza sebep olabilir. Hayatınızı daha iyi hale getirebilmek için
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.