Kadınlar Duysun

Müge Anlı 13 Yaşındaki Neslihan’ı Kaçıran Pakistanlı’ya Dersini Verdi: “O Bir Pedofili”

06.05.2022
1.291
Müge Anlı 13 Yaşındaki Neslihan’ı Kaçıran Pakistanlı’ya Dersini Verdi: “O Bir Pedofili”

Müge Anlı, 5 yıldır kayıp olan Neslihan Örs’ün Pakistan’da bulunmasının ardından programda canlı bağlantı gerçekleştirdi. Türk kızı olan Örs’ün, Pakistanlı Rana ile neden evlendiğini ve ülkesini neden terk ettiğini soran Müge Anlı, gündem olan çifte hayatlarının dersini verdi.

Pakistanlı Rana ismindeki eşinin yanında Türkçe konuştuğu için tepki gören Neslihan Örs’ün videosu sosyal medyanın gündemine oturdu.

Youtube hesapları olan çift, gündem olan videolarının ardından sevimli aile tablosu çizdikleri görüntüleri izleyenlerle paylaşmaya devam etti.

Günler sonra Neslihan Örs isimli kadının, yıllar önce Müge Anlı programında arandığı ortaya çıktı.

Yaklaşık 5 yıl önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuruda bulunan Örs çifti, kızları Neslihan Örs’ün kayıp olduğunu ve kendisinden haber alamadıklarını söyledi.

Çocukları bulunamayan çift yıllar sonra yeniden gündeme geldi. Ünlü gazeteci ve hukukçu Müge Anlı, Neslihan Örs’ün yıllar önce programında anıldığını öğrendi.

Harekete geçen Müge Anlı, genç kadın için Pakistan’dan, Türkiye’ye canlı bağlantı gerçekleştirdi.

Canlı yayında nefesler tutuldu. Aramaya yanıt veren Neslihan Örs ve çocuklarının babası Rana, Müge Anlı’nın sorularını yanıtladı.

Müge Anlı, yıllardır kayıp olan Neslihan Örs’e “Neden kaçtın, hiç özlemedin mi anneni babanı? Gençliğin elinden alındı senin, sen şuan okuyor olabilirdin” dedi.

Anlı’nın sorularına rahatlıkla yanıt veren Örs, “Hiç pişman değilim. Kocamı ben sevdim ben kaçtım” deyince ortalık karıştı.

İkilinin yanıtları karşısında tepkisiz kalamayan Müge Anlı, Örs’ün yanında oturan Rana’ya seslenerek, “Sen bizim çocuğumuzu alıp kaçırıyorsun. Ben Neslihan’a kızmıyorum o daha çocukmuş ve kandırılmaya müsait.”

“Ama sen hem benim ülkeme geliyorsun, hem Türkiye sana kucak açıyor, hem de nankörlük yapıyorsun. Bizim evladımızı kaçırıyorsun. Kim bilir ne illegal işlere bulaşıp kaçırdın kızı.”

“Senin aklın varsa gel yine Türkiye’ye, seni hapse tıkamak için ben elimden geleni yapacağım” dedi.

Rana’ya olan sinirini üzerinden atamayan Müge Anlı, “Neslihan, o yanındakine kocan bile diyemiyorum, o bir pedofili, Küçücük kızı kandırıp kaçıran, bir de ondan çocuk yapan bir pedofili.” ifadelerini kullandı.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.