Kadınlar Duysun

Müge Anlı’da Canlı Yayın Karıştı! Görütünleri Çeken Gelin Eltisinin…

08.04.2021
61.390
Müge Anlı’da Canlı Yayın Karıştı! Görütünleri Çeken Gelin Eltisinin…

Manisa’da gelininin şiddetine uğrayan 88 yaşındaki yaşlı kadının ölümünün üzerinden 28 gün geçti. Otopsisi devam eden yaşlı kadının nasıl öldüğü şu an için bilinmiyor ancak bu şüpheli ölümdeki iddialar her gün Müge Anlı’nın programında tartışılıyor. Kayınvalidesinin kaynanasına uyguladığı şiddet görüntülerini çeken Fidan Aslan, bugünkü canlı yayında ortalığı karıştırdı. İddiaya göre küçük gelin Fidan, eltisinin cırısel organının da fotoğrafını çekmiş.

Manisa’da, 28 gün önce hayatını kaybeden Fadime Arslan’ın (88) mezarı, gelini Fadime Aslan (61) tarafından öldüresiye dövüldüğüne dair videoların ortaya çıkması nedeniyle açıldı. Aslan’ın cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, görüntüler üzerine gözaltına alınan gelin Fadime Aslan, jandarmadaki ifadesinin ardından savcılık talimatın üzerine serbest bırakıldı.

Bununla birlikte yaşlı kadının otopsisi devam ederken, şüpheli ölümüyle ilgili iddialar da konuşulmaya devam ediyor. Dün yayınlanan görüntülerde evin küçük gelini Fidan Aslan yaşlı kadının hem kıyafetlerini giymiş, hem de ölümünden birkaç hafta sonra göbek atmıştı.

CİNSEL ORGANININ FOTOĞRAFINI ÇEKMİŞ

Müge Anlı’da yayınlanan bugünkü programda ise ilginç bir iddia daha ortaya atıldı. Elti Bahar Aslan, Fidan’ın kendisinin cırısel organının fotoğrafını çekip tehdit ettiğini söylemişti. Bahar Aslan, Fidan’ın bu mahrem fotoğrafı diğer eltilerine de gösterdiğini anlattı.

KÜÇÜK GELİN FİDAN CANLI YAYINI KARIŞTIRDI

Fidan Aslan’ın yaptıkları ortaya çıkınca eşi de bir başka ifşa da bulundu. Fidan’ın kocası, karısının kendisini diğer eltileri ile ilişkide bulunmakla suçladığını söyledi. Bu açıklama ile birlikte canlı yayın karıştı. Fidan Aslan, yerinden fırlayıp saldırıya geçti.

Kocasının üstüne atlayan Fidan Aslan, canlı yayında onu tekmeledi. Stüdyoya güvenlik görevlileri girdi. Fidan Arslan’ı ancak 2 güvenlik görevlisi kocasının üzerinden alabildi. Güvenlik ekibi onu Müge Anlı’nın oturduğu yerin köşesine çekti. Bu sırada ünlü sunucu koltuğundan yaşananları korkmuş bir şekilde izliyordu.

İŞKENCE EDEN GELİN DE CANLI YAYINA BAĞLANDI

İşkence görüntüleri çıkan gelin Fadime Aslan da canlı yayına katıldı. Psikolojisinin bozuk olduğunu söyleyen işkenceci gelin Fadime, kaynanasını kendi gelini Fidan Aslan’ın öldürdüğünü iddia etti. Olay günü kayınvalidesinin altına yaptığını belirten Fadime Aslan, onu yataktan kaldırıp salona getirdiğini, kıyafetlerini değiştirmek için yaşlı kadını gelinine bırakıp odasına gittiğini, yalnız başına kalan gelininin de kayınvalidesini bu sırada öldürdüğünü iddia etti.

NE OLMUŞTU?

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.