Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu 2017 Aşk Yorumu

19.12.2016
23.528
Oğlak Burcu 2017 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu 2017 yılı aşk hayatı macera ve heyecan dolu. İnişli-çıkışlı bir özel hayat sizleri bekliyor. İkili ilişkilerinizde bu yıl genel bir temizlik söz konusu. Deneyimlerinize dayanarak hayatınızdan elediğiniz insanlar sizi sonsuza kadar kaybedebilirler. 2017 yılı oğlak burcuna güven ve cesaret veriyor. Enerjinizi iyi kullanıyor, gelişmek ve iyi kazanmak için daha çok çalışıyorsunuz.

Oğlak Burcu Ocak 2017 yılı başlarında çevre ile olan iletişimi kuvvetlendiriyor. İnsanların yardımına koşmak sizi mutlu ediyor. 12 Ocak dolunay tarihinde bu etki kısa süreliğine ortadan kalkabilir. Göreceğiniz bazı nankörlükler düşüncelerinizi değiştirebilir. 28 Ocak yeniay, evlilikle ilgili duygusal kararları işaret ediyor. Aile büyükleri ile birlikteliklerde geçici sorunlar yaşanabilir.

Şubat 2017 Oğlak Burcu enerjisi ev, aile, yuva konumunda. Yaşam alanınıza odaklanıyor, ev içinde yapılması gereken değişiklikler üzerine çalışıyorsunuz. 11 Şubat parçalı ay tutulmasında herhangi bir girişimde bulunmamaya gayret edin.  Bu süre zarfında gün yüzüne çıkanlar tartışma konusu olabilir. Aşk acısı çekenler yaşadıkları deneyimle bu durumdan kurtulabilirler. 26 Şubat size daha aydınlık günler sunuyor. Evinize olan ilginiz devam ediyor. Yeni eşya alışverişine çıkabilirsiniz.

Mart ayında, oğlak burcu ev, aile, yuva alanında Venüs gerilemesi başlıyor. 12 Mart dolunay zamanı yakın çevre ile ilişkilere dikkat edilmeli. 28 Mart yeniay size, özel hayatınızla ilgili kararları uygulama fırsatı sunuyor.

Oğlak Burcu Nisan 2017 tarihinde, önceden yaşanmış durumlarla tekrar karşılaşabilir. Merkür Gerilemesi 10 Nisan’da Oğlak Burcu aşk hayatında gerçekleşiyor. Bu tarihten itibaren 26 Nisan ay tutulmasına kadar eşle, flörtle, çevre ve arkadaşlarla anlaşmazlık yaşanabilir.

Oğlak Burcu Mayıs 2017 ile ev, aile ve aşk hayatını düzene sokuyor. 11 Mayıs dolunayı oğlak burcunda gerçekleşiyor. Sosyal çevre ve arkadaşlıklar biraz hassaslaşabilir. Ev ile arkadaşlar arasında kalabilir, inatçı ve aksi tutum sergileyebilirsiniz. 25 Mayıs yeniay size sakinlik veriyor. Oğlak Burcu Haziran 2017’de zorlu şartlarla karşılaşabilir. Eski aşkın yeniden alevlenmesi mümkün görünüyor. Bu konuda yazışma, bire bir konuşma veya mesajla yeni bir başlangıç yapılabilir.

9 Haziran dolunayda bunu yapmamalısınız. Eğer gerçekten istediğiniz bir aşk ise, olaylar ters tepebilir. Haziran sonu özellikle 24 Haziran yeniay zamanı, yeni ilişki için daha uygun.

Oğlak Burcu Temmuz 2017 tarihinde oldukça keyifli. Özel hayatınızda sevdiğinizle birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Bu güzel zamanlarda 9 Temmuz dolunayına dikkat edilmeli. Herhangi bir tartışmanın boyutu büyüyebilir. 23 Temmuz yeniay sizi ve sevdiklerinizi güzel enerjilerle sarıyor. Birlikteliği olanlar bu tarihte evlilik kararı alarak, konuyu aile bireylerine açabilir.

Oğlak Burcu Ağustos 2017 tarihinde ilişkisinde iniş-çıkışlar yaşayabilir. 7 Ağustos parçalı ay tutulması aşk hayatınızda rüzgarı tersine çevirebilir. Yakın zamanda herhangi bir yakınlaşma yaşayanlar, hüsrana uğrayabilir. Ayrıca ailelerin ilişkileri kabullenememesi bu tarihe denk gelebilir. 21 Ağustos 2017 ay tutulması zamanı şanslı günlerden. Kişi ve olayları kafanıza pek takmıyorsunuz. İyi hissediyor, rüzgarın götürdüğü yöne gitmek istiyorsunuz.

Eylül 2017 Oğlak Burcu için daha çok iş, eğitim ve sosyal hayat ilişkilerini gündeme getiriyor. 6 Eylül dolunay zamanı bağlantılarda önemli kararlar ve yeni tanışmalar mevcut. Tanışmalar sonrası yakınlaşabileceğiniz birine 20 Eylül yeniay tarihinde dolaylı yoldan açılabilirsiniz.

Oğlak Burcu Ekim 2017 ile birlikte ev, aile, yuva alanına kayıyor. Bunun en büyük sebebi, 5 Ekim dolunayının sizin hanenizde gerçekleşiyor olması. Aile içi fikir ayrılıkları oluşabilir. Aileniz ilgisizlikten şikayet edebilir. İş hayatınızın yoğunluğu ile ihmal ettiğiniz sevdiklerinizi, 19 Ekim yeniay sonrası mutlu ediyorsunuz. Bu tarihlerde onların karşısına sürprizlerle çıkabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kasım 2017 tarihinde ilişkilerde akılcı hareket ediyor. Evlilikler iyiye doğru ilerliyor. 4 Kasım dolunay, kısa süreliğine iletişimde dengesizlik yaratabilir. Gizli saklı ilişkiler bu zamanda ortaya çıkabilir.

Oğlak Burcu Aralık 2017’de sevildiğinizi hissediyorsunuz. 3 Aralık dolunay size yüksek şans enerjisi sağlarken, ilişkilerinize olumlu şekilde yön veriyor. Evli olan oğlak burcu, ilişkisindeki sorunları azaltırken, bekar oğlaklar hayatının aşkıyla tanışabilir. Oğlak Burcu 2018 yılı yaklaşırken kesinlikle aşık olabilirsiniz. 18 Aralık yeniay size aşk ile geliyor. Ve ardından gelen gelişmeler kıskandıracak derecede güzel şeylerden oluşuyor.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.