Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu 2017 Yaz Yorumu

05.05.2017
15.156
Oğlak Burcu 2017 Yaz Yorumu

OĞLAK Burcu 2017 yaz aylarında aşk, iş ve aile hayatında kendini daha rahat ifade ediyorsun. Duygusal konularda adım atmakta zorlanabilirsin. Maddiyat, aşk ve sağlıkla ilgili durumlar yaz boyunca zaman zaman hayatının belli alanlarında yer alıyor. Gelir-gider seviyeni dengede tutmayı başarıyorsun. Hayallerin büyüyor. Kariyer sahibi olan Oğlak Burcu yaz aylarında daha çok çalışmak zorunda kalabilir. Sorumlulukların artıyor.

Oğlak Burcu Haziran 2017 Yorumu

Oğlak Burcu Haziran 2017‘de üzerindeki gerginliği bir nebze atıyorsun. Bir süredir devam eden aksilikler son buluyor. Yaşam alanına gelen düzenle rahatlıyorsun. Kadın düşmanları yarattığı sıkıntılar ve bunun diğer ilişkilere yansıması sana vakit kaybettirdi. Artık önüne bakıyorsun. Haziran 2017’de Dolunay, Yeniay ve Merkür Retrosu gibi astrolojik gökyüzü olaylarını yakından takip etmelisin. Oğlak Burcu bu durumlardan en fazla etkilenen burçlar arasında yer alıyor. Süreç içinde eski konuların açılarak gereksiz yerlere varılması söz konusu olabilir. Buna engel olmak için daha bilinçli şekilde hareket etmelisin.

Oğlak Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Oğlak Burcu Temmuz 2017‘de maddi konular gündemine yerleşiyor. Artan harcamalar, hiç akılda olmayan masraflar ve ödemeler söz konusu olabilir. Kazanma ve birikim yapma ihtiyacı duyuyorsun. Ay sonuna doğru önemli ölçüde bir rahatlama gözleniyor. Seni olumsuz etkileyen ve gereksiz harcamalar yaptıran insanlardan uzaklaşıyorsun. Bu ayı biraz daha sakin ve sabırlı geçirmen her şekilde yararına olacaktır. Duygusal noktalarda ilk adımı atmak istmeyebilirsin. Bu durumda ilişkinin seyrini belirleyen şey tamamen karşı cins olacaktır. Bu ay, diğerlerinin ne istediğinden çok kendi isteklerini önemsemelisin. Ancak bu şekilde dengeni koruyarak ve değer kaybetmeden ilerleyebilirsin.

Oğlak Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Oğlak Burcu Ağustos 2017 tarihinde kaybettiklerinin acısını çıkarıyorsun. Bu ay ulaşamadığın her ne varsa ulaşabilme fırsatı buluyorsun. Çok istediğin bir şey kendi ayaklarıyla önüne geliyor. Şansın bir anda dönüyor ve sen bile buna şaşırıyorsun. Bastırdığın duyguların ve düşüncelerin ortaya çıkıyor. Hayallerini yüksek sesle bağırmak istiyorsun. Ağustos 2017’de Oğlak Burcu yüksek bir yaşam enerjisini işaret ediyor. Arzu ettiğin çıkış noktasını yakalıyor, bir yıldız misali parlıyorsun. Elini attığın her işte başarılı olmak seni dayanılmaz bir mutluluğa sürüklüyor.

Oğlak Burcu 2017 Yaz Sağlık Yorumu

Oğlak Burcu sağlığı 2017 yaz aylarında dönem dönem stresli, ama genel olarak iyi. Özellikle Haziran ayında bol alerjik reaksiyon ve griple karşılaşabilirsin. Temmuz 2017 tarihinde herhangi bir sağlık sorunu belirmiyor. Ağustos’ta ise her yönden sağlık buluyorsun. Oğlak Burcu sonbahar aylarına girmeden önce öyle bir enerjiye sahip oluyor ki, önüne geçilmesi asla mümkün görünmüyor.

Günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayın ▶ Oğlak Burcu Günlük Yorum


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.