Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
23.442
Oğlak Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

OĞLAK Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında daha disiplinli ve çalışkan olmayı deniyorsun. Hayatına doğrudan etkisi olan şeylerin bir kısmını yeniliyorsun. Hoşuna gitmeyen şeyleri yıkmaya çekinmeyeceksin. Keskin dönüşlerin ve sert kararların var. Bir şey istediğin gibi olmadığında ve sana uyulmadığında arkanı dönüp gidebilecek yapıdasın. 2019’a girerken gözün yine kara sevgili Oğlak Burcu. İş, para, kariyer alanında engellere takılı kalmıyorsun. Her durumda tüm çekiciliğin üstünde. Arkadaş çevreni yenileyeceksin. Dostum dediğin bazı insanlar geçmişinde kalıyor. Maddi alanda alacağın önemli kararlar var. Ortak işlerden pek memnun olmayacaksın. Kendi mücadeleni sadece kendin için ortaya koyuyor, var olan ortak işleri bozuyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması etkisiyle kendini, yaşamını ve bütçeni yeniden yapılandırıyorsun. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması ile daha ılımlı, istikrarlı ve yeteneklisin. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri ile irade gerektiren konulara yöneliyorsun. Risk almazsan iyi edersin. 19 Şubat 2019 Başak Burcundaki Dolunay sırasında kendini iyi hissedeceğin seyahatlere çıkıyorsun. 6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay etkileri ile biten evlilik ve ilişkilerin tekrar başlama olasılığı oluşuyor. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileriyle alınması gereken bazı kararlarda sona geliniyor.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Oğlak Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme zamanında hiçbir konuda ciddi taahhütlerde bulunma. Özel hayatınla ilgili sözler verme. Yapabileceğin yeni başlangıçlardan uzak dur. Çünkü bu zamandaki tüm girişimler bir süre sonra boşa çıkacaktır.

Oğlak Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında toparlanma sürecinde. İlişkini yöneten taraf sen oluyorsun ve zamanla bir sonraki evreye taşıyorsun. Evliysen eşin sayesinde geçireceğin kaliteli zamanlar aranızdaki sevgi enerjisini yeniliyor. Arada yapacağınız atışmalardan karşılıklı anlayışla sıyrılabilirsiniz. Burcun seni gizli yürütülen ilişkiler konusunda da uyarıyor. Önümüzdeki süreçte birlikteliğini ne yönde devam ettirmek istediğinin kararını vermelisin. İyiyse daha iyi olacak, yürütemiyorsan bitireceksin. Bekarsan seçici davranacak, önüne gelen her ilişkiye atlamayacaksın.

Oğlak Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Oğlak Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinde konuşkan ve canlısın. Annen veya baban seni yapmak istemediğin bir iş üzerine zorlayabilir. Tüm enerjini kendine ve yapmak istediğin şeylere ayırıyorsun. Yakınların seni eskisi gibi görememekten şikayet edebilir. Sosyal çevren daha da genişliyor ve iddialı ortamları giriyorsun. Çevrendeki bazı insanlarla konuşurken söylemlerine dikkat etmeni öneriyoruz. Konuşulanları evirip çevirerek farklı şekillere sokacak kapasitedeler. Kış aylarının sonunda bir sebeple bir süreliğine yolculuğa çıkıyor, memnun şekilde dönüyorsun.

Oğlak Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Oğlak Burcu sağlığı 2019 kış döneminde sağlam ve dinamik. Rutin kontrolü olanlar ihmalci davranmamalı. Hastalık hastası değilsin ama ara sıra kendini dinlediğin oluyor. Küçük sorunları abartmamaya aynı zamanda es geçmemeye özen göstermelisin. Kahvaltıyı atlamamalı, bol su içmeli, erken yatmalı ve spor yapmalısın. Enerjini bu şekilde kullanırsan hayatının tüm alanına istediğin düzeni getirebilirsin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.