Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
7.094
Oğlak Burcu 2018 Bahar Yorumu

OĞLAK Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar aylarına gümbür gümbür bir giriş yapıyorsun. Karşına seni zorlayan şeyler çıksa da bu dönemde rahatlıkla üstesinden geleceksin. Hayatının baş rolünü kimseye kaptırmayacaksın. Çevrenin genişlemesiyle birlikte ziyaretçilerin ve arayanların artıyor. Bu aylar içinde hiç boş zamanın olmuyor diyebiliriz. Kazancınla birlikte aktivitelerin artıyor. Yaşam enerjini ve dengeni bozan bazı insanlarla da mücadele etmek zorunda kalabilirsin. Özellikle yaşam alanından biriyle olan ego savaşın kişiliğini olumsuz anlamda etkileyebilir. Başka insanların fikirleri özel hayatında etkili olmamalı. Sorun yaşadığın noktayı partnerinle aranda halletmeyi denemelisin.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri ile ilişkilerinde baskın rol oynayabilirsin. Bir aşkla ilgili gözünü karartıyorsun. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri sana yeni mücadele alanları sunuyor. İşle ilgili güzel haberler alıyorsun. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı hayatında yenilik yapmak için uygun zeminler hazırlıyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanı birlikte iş yaptığın biriyle aranda geçici sorunlar oluşabilir. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri ile kazancının şekli değişebilir. Farkıl bir meslek dalına ilgi duyabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsin.

Oğlak Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar aylarında hayatındaki gelişmelere odaklanıyorsun. Kafanda yapacağın elemeleri özel hayatına yansıtabilirsin. İnsan değerleri hakkında yaşadığın aydınlanma sonrası tam bir değişim yaşıyorsun. Partnerinin sana olan davranışlarından kendince çıkarımlarda bulunarak ona bunu farklı şekilde yansıtıyorsun. Aranızdaki iletişim zaman zaman azalıyor. Yaşanan sorunların tek nedeni yeteri kadar konuşmamak oluyor.

Oğlak Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Oğlak Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerini yoğunlaştırıyor. Kardeşler, anne, baba ve yakın çevrenin de içinde olacağı bir konu konuşuluyor. Sürpriz bir haber alıyor uzun yola çıkıyorsun. Çıkacağın yoldan dönerken düşüncelerinin bir kısmı değişmiş oluyor. Büyüklerinin sana vereceği bir takım sorumluluklar ilk etapta sana biraz ağır gelebilir. Gelecekle ilgili aceleci kararlar almamaya çalış. Şimdi anlam veremediğin bazı durumlar ilerleyen zamanlarda lehine dönebilir.

Oğlak Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında bazı rahatsızlıklara açık görünüyor. Bahara adapte olmakta zorluk çekiyorsun. Enerjinin düşüşe geçtiği noktada çabuk toparlanacaksın. Bu süreçte doğal besinlerle beslenmek sana iyi gelecektir. Yapman gereken şey bağışıklığını güçlendirmek olmalı.