Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
6.403
Oğlak Burcu 2018 Yaz Yorumu

OĞLAK Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarına iyi giriş yapıyorsun. Karşına çıkan zorlu süreçlerin üstesinden gelebileceksin. Tadını kaçıran olaylar ve insanlar olabilir. Senin için önemsiz olan şeylerle vakit kaybetmemeye bak. Aile içi sağlık sorunları ile baş etmek durumunda kalacaksın. İş ve kazanç alanında yolunda gitmeyen bir durumu yoluna koyuyorsun. Çevrendeki birinin gizli yaşadığı durumu öğrenecek, sen de gizlemek zorunda kalacaksın. Özel hayatına dair bir sorunu çözüme kavuşturuyorsun. Hiç istemesen de sevdiğin bir şeyden vazgeçeceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri ile sosyal ortamlara daha fazla girmeye başlıyor, sana yararı olabilecek yeni insanlarla tanışıyorsun. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileri gizli durumları ortaya çıkarabilecek nitelikte. Hayatında risk içeren bir şey varsa temkinli olmanda yarar var. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri ile istediğin bir şeye kavuşuyorsun. Bu bir ev eşyası, görmek istediğin bir insan veya başlamasını istediğin bir durum olabilir. 1 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileriyle kazancın yükseliyor. İş değiştirebilir, yeni bir işe el atarak büyütebilirsin. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri uzun süredir devam eden bir sürecin olumlu yönde sonuçlanmasını sağlıyor.

Oğlak Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı 2018 yaz aylarında iletişime daha fazla önem veriyor. Çevrendeki etkisiz elamanları devre dışı bırakıyorsun. Özel hayatına yerli yersiz yorum getirenlerin canını sıkmasına daha fazla izin vermeyeceksin. Birlikteliğin varsa ya da evliysen her türden sorunu partnerinle konuşarak halledeceksin. Geçmişte yaşananlar, araya giren şeyler önemini yitirecek. Davranışlarına farklı şekilde yön vermeyi deniyorsun ve bu da önemli derecede işe yarıyor. Yaz ayları sonunda kendini rahatlamış hissedeceksin.

Oğlak Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Oğlak Burcu 2018 yaz aylarında aile ve ilişkilerini bambaşka yerlere taşıyorsun. Senden çok farklı uyuşamadığın insanlar aileden bile olsa hayatında onlara bir sınır çizeceksin. Herkese karşı bir mesafe koyuyorsun ve herkes durması gerektiği yeri yavaş yavaş öğreniyor. Yaşanan bazı şeyler canına tak dedi ve sen sonrasında bu kararı aldın. Geleceğe dair büyük kararlarını başkalarına açmamanda fayda var. Çevrende hiç beklemediğin bir insanın hayatıyla ilgili yeni bir şey öğrenecek saklamak durumunda kalacaksın.

Oğlak Burcu Yaz 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı 2018 yaz ayları içinde iyi görünüyor. Kendi sağlığın dışında aileden birilerinin sağlık sorunları ile ilgileneceksin. Bu arada ruh sağlığını koruman gerekiyor. Bedensel olarak büyük problemler yaşamıyorsun. Aşırı yorgunluktan kaynaklı baş ve kas ağrıları dışında bir şey görünmüyor. Uyku düzeni ve beslenmeye her zamanki gibi önem vermeye devam etmelisin.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.