Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu 2019 Bahar Yorumu

12.03.2019
30.072

Gökyüzü konumu ile daha istikrarlı ve stabil olacaksın. Zor geçen yıllar sonrası biraz rahatlıyorsun. Dış etkenler çok fazla rahatsız edici. Seni istemediğin…

Oğlak Burcu 2019 Bahar Yorumu

OĞLAK Burcu 23 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında ilginç bir döneme giriyorsun. Gökyüzü konumu ile daha istikrarlı ve stabil olacaksın. Zor geçen yıllar sonrası biraz rahatlıyorsun. Dış etkenler çok fazla rahatsız edici. Seni istemediğin konuma getirebiliyor. Bu açıdan hala biraz endişelisin. Ama şu an kurduğun tüm yapılar değer kazanacak nitelikte. Kendini iyi hissedeceksin. Bu zamanlarda yatırım fikirleri ile iç içesin. Yeni iş, çalışma, plan ve projelerde yer alacaksın. Değişimler hayatına çok önemli, güzel ve renkli şeyler katacak. Birçok Oğlak Burcu bahar aylarında bugüne kadar yaşamadıkları derin ve çarpıcı aşklar yaşayacak. Bazılarınız ev kurarak çocuk sahibi olabilecek.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri ile mantığını daha çok kullanıyor, olaylara duygusal yaklaşmıyorsun. 19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri iletişimsel konuları öne çıkarıyor. 05 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri akılcı atmana sebep olurken, hayalini kurduğun bir şeyi gerçekleştiriyorsun. 19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri ile kendini bir süre gergin ve huzursuz hissedeceksin. 03 Haziran 2019 İkizler Burcunda Yeniay etkileri yaşamında yeni bir dönemi başlatıyor. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunay etkileri gelir artışına ve koşulların iyileşmesine neden oluyor.

Oğlak Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı 2019 bahar aylarında bambaşka olabilir. Kurallarını esnetiyor, farklı biri olarak gündeme yeniden geliyorsun. Kendini değişimin kollarına bırakacaksın ve bu sana çok iyi gelecek. Konu aşksa varsayımlarla hareket etmiyorsun. İlişkin varsa şekle sokmayacak olduğu gibi bırakarak bazı şeylerin zamanını bekleyeceksin. Evliysen sorunların üzerine gitmeyecek, eşini anlamaya empati yaparak onunla hareket etmeye çalışacaksın. Yalnızsan yaşam sana bambaşka yönüyle gelecek. Hissetmediğin ve yaşamadığın her şeyi bu dönemde doyasıya yaşayacaksın.

Oğlak Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Oğlak Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerinde somut adımlar atıyorsun. Kırgınlıklar varsa konuşarak affediyor, sevgi bağını güçlendiriyorsun. Kinci davranışların sadece zarar verdiğini düşünecek bunu da belirteceksin. Almak istediğin fakat bir türlü karar veremediğin her neyse onu alacaksın. Bu bakımdan yakınlarının fikrine ve desteğine ihtiyaç duyuyorsun. Aradığını bulacağın, çevre, arkadaşlık ve ilişkilerden keyif alacağın güzel günler seni bekliyor sevgili Oğlak Burcu.

Oğlak Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

Oğlak Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde çok iyi olacak. Eskiden yaşadığın olumsuzluklar, rahatsızlıklar tekrarlanmayacak. Ruhsal sıkıntılar da belirgin şekilde hafifliyor. Güçlendikçe güçleneceksin. Beslenmene çok daha fazla dikkat ediyorsun. Uykunu alman daha sağlıklı olman açısından son derece önemli. Bilgisayar ve telefonda fazla vakit kaybetmemeye çalışmalısın.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.