Oğlak Burcu 2019 Yaz Yorumu

21.437

OĞLAK Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkilerde iletişimin önemini kavrıyorsun. Kaçtığın her şey karşına zorluk olarak çıkacak. O nedenle sorunların üzerine giderek çözmen en iyisi olacaktır.

Oğlak Burcu 2019 Yaz Yorumu

OĞLAK Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkilerde iletişimin önemini kavrıyorsun. Kaçtığın her şey karşına zorluk olarak çıkacak. O nedenle sorunların üzerine giderek çözmen en iyisi olacaktır. Kendi iç dünyana kapanman dışarıdan farklı anlaşılabilir. İnsanlar seni burnu büyük, kendini beğenmiş, ego sahibi olarak yaftalayabilir. Mümkün olduğunca doğru iletişimle çözemeyeceğin hiçbir şey yok hayatında. Zaten olmadığını düşündüğün noktada son vererek uzaklaşman doğru olacaktır. Unutma kapatamadığın her bir kapı yenisini açmana engel oluyor.

Oğlak Burcu 21 Haziran – 21 Eylül 2019 tarihleri arasında maddi imkanların biraz daralıyor. Harcamalarının artması ve birtakım yeni ihtiyaçlar elindeki birikimin bir kısmını alıp götürebilir. Dikkatli ve planlı ilerlemekte fayda var. Ayrıca karşına çıkacak olan bir işe sıcak bakmayacaksın ama o işi kaçırdığına daha sonra üzüleceksin. Temmuz ayı içinde herhangi bir iş teklifi ya da değişikliği denk gelirse rahatlıkla kabul edebilirsin. Ödemelerini aksatmamaya çalış ve mümkün olduğunca borçlanmamay çalış.

Oğlak Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatının dengesini korumaya çalışıyor, bunu yaparken çoğunlukla bozuyorsun. Bazen ofke kontrolünde zorlanıyorsun. Haksızlığa ve beklemeye asla tahammülün yok. Kesip atmak istediğin şeyler karşısında aciz kalabiliyorsun. Zaman vereceksin birçok şeye. Şu anki ilişkin beklentilerini karşılamıyor olabilir. Partnerinle yaşadığın sorunları ciddi anlamda konuşman gerekebilir. Özellikle kalple ilgili konulara arkanı dönerek hiçbir şey elde edemezsin.

Oğlak Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında biraz karışıksın ama sabredersen ve doğru zamanlarda doğru hamleler yaparsan düze çıkacaksın. Yaşanan bazı durumlar hayatının diğer alanlarını da olumsuz etkileyebiliyor. Bunun böyle olmasının sebebi tümüyle senin düşüncelerin. Bu dönemde her şeyi biraz daha büyüteceksin. Belki de bilerek yapacaksın. Tam olarak ne yaşayacaksın bilmiyoruz ama çalkantılı bir dönem sonrası çoğu şeyin daha iyi olacağını söyleyebiliriz sevgili Oğlak Burcu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.