Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu 2019 Yorumu

15.12.2018
28.956

Oğlak Burcu 2019 yılı senin için önemli. Kişisel yolculuğunda kendin için daha fazla sorumluluk alıyorsun. İhtiyaçlarını belirliyor, yola ne istediğini bilerek devam ediyorsun. Öğrendiğin hiçbir şey…

Oğlak Burcu 2019 Yorumu

Oğlak Burcu 2019 yılı senin için önemli. Kişisel yolculuğunda kendin için daha fazla sorumluluk alıyorsun. İhtiyaçlarını belirliyor, yola ne istediğini bilerek devam ediyorsun. Öğrendiğin hiçbir şey yabana gitmiyor. Karşına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceksin. Çalışmaların seni yorabilir. Planlı ve disiplinli şekilde ilerler, değişmesi gerekenleri değiştirir ve kararlarını uygularsan bu yıla damga vurabilirsin. Bolluk ve bereketin simgesi Jüpiter’in sana vereceği enerji ile olumsuzluklardan korunacaksın. En beklenmedik anlarda beklemediğin çözümlerle karşılaşacaksın. Geri planda kalman gerektiğinde kendini frenlemeyi bildiğin sürece sorun yaşamazsın. Gerileme Etkileri işlerini, hayatını yavaşlatabilir. Bu tarihleri Yeniay ve Dolunay zamanları da dahil takip etmende yarar var. En önemlisi her şeye bir anlam yüklememen gerekiyor. Sanat, sinema, yazarlık gibi konularda muhteşem bir sene seni bekliyor. Tabi bu konuların içindeysen. İyi gelirler elde etmek için hazırlık dönemlerini iyi değerlendirmelisin. Fırsatları kazanca çevirebilecek güce fazlasıyla sahipsin.

Oğlak Burcu 2019 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Oğlak Burcu 2019 yılı aşk hayatında ev, aile, çevre ve iş konularını iyi dengeliyorsun. Enerjinin büyük bir bölümünü sevdiklerine harcıyor, yeni planları devreye sokuyorsun. Ocak 2019’da olayları geri plandan takip ediyor. Sevdiğin insanla anlaşamadığın noktada büyük tepkilerden kaçınıyorsun. Yakın çevre ilişkileri sana samimiyetsiz geliyor ve bazıları ile görüşmeyi bitiriyorsun. Oğlak Burcu Şubat 2019 tarihinde inat ettiğin bir konuda çatışma yaşayabilirsin. Kısa vadeli planlarda yer alacaksın. Hayatında biri varsa onun yaklaşımlarının altında başka şeyler arıyorsun. Şüpheci tutumun artıyor.

5 Mart Merkür Gerilemesi üzerindeki olumsuz etkileri artırırken sen çevrenden daha fazla uzaklaşıyorsun. Bazılarının sana kullanmak amaçlı yaklaştığını hissedebilirsin. Bu nedenle yüzeysel davranışlar sergiliyorsun. Nisan 2019 Oğlak Burcuna güneş gibi doğuyor. Ve bu tarihten itibaren etkili kararlar alarak iyi bir yaşama merhaba diyorsun. Hangi aşamada olursan ol geri dönüp bakmayacaksın. Oğlak Burcu Mayıs 2019’da gerçekçisin. Mantığını duygularının önünde tutuyorsun. İlişkinde kendini kontrol etmek senin için önemli hale geliyor. Bu sayede hataya yer vermiyor, gereksiz gelgitlerden uzak duruyorsun.

Haziran 2019 Oğlak Burcu aşk hayatındaki kararsızlıkları ortadan kaldırıyor. Evlilik istiyorsan evleniyor, aşk istiyorsan aşk yaşıyorsun. Düşündüğün her şeyi hayatına yansıtabildiğin bir döneme giriyorsun. Bu zamanı iyi değerlendirmek senin elinde. Oğlak Burcu Temmuz 2019 tarihinde yaşam alanındaki değişimlere odaklısın. Ertelediğin ya da yapman gereken tadilat, eşya değişimi ya da taşınma gibi konuları hallediyorsun. Aile içi bağ güçleniyor. Ağustos 2019’da sanatsal işler, aktiviteler, davetler ve organizasyonlar devreye giriyor. Bazıları ile yapacağın görüşmelerde yeni şeyler öğreniyor, hemen ardından yeni kararlar alıyorsun. Enerjin inanılmaz etkili hale geliyor.

Oğlak Burcu Eylül 2019 ile birlikte yoğunlaşıyorsun. O koşuşturmaca içinde hayata daha keyifle bakacaksın. 14 Eylül 2019 Dolunay Etkileri duygusal geçişlerde seni biraz zorlayabilir. Ama sen bununla etkin şekilde baş ediyorsun. Ekim 2019 tarihinde evliliklerde eş temalı konular ön plana çıkıyor. Eşinin aile sıkıntıları baş gösteriyor. Sen uzakta duruyorsun. Evliliğine zarar gelmemesi için olayları dışarıdan takip edeceksin. Birlikteliğin varsa gelecek adına alınacak kararlarda aile büyükleri söz sahibi olacak. Oğlak Burcu Kasım 2019’da yaşanan hiçbir şeye kafanı takmıyorsun. Yapamadığın yerde bırakacak yoluna devam edeceksin. Bazı şeyleri için yaşayıp tüketen biri olarak bu senin için hiç zor olmayacak.

Aralık 2019’da yaşam seni destekliyor sevgili Oğlak Burcu. Yıla iyi bir giriş yapamıyorsun belki ama yaşadığın her tecrübe 2020 yılında sana kazanç olarak geri dönüyor sevgili Oğlak Burcu.

Oğlak Burcu 2019 İş, Para ve Kariyer

Oğlak burcu 2019 yılı iş, para, kariyer alanında hayati kararlara imza atılıyor. Çalışanlar için süreç hızlanıyor. İyi organize olduğun her şeyde misliyle kazanıyorsun. Daha yüksek kazançlar için halledilmesi gereken bir meseleyi kapatacaksın. Ortak iş yapanlar bu yıl yola yalnız devam edebilirler. Sen çalışmıyorsan bu durum eşinin ya da ailenin hayatında yaşanabilir.

6 Ocak Parçalı Güneş Tutulması seni alıp farklı bir noktaya taşıyor. Sürüncemede olan bir konu sona eriyor ve ardından sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Borcunun büyük bir bölümünü bir anda kapatıyorsun. Şubat 2019 Oğlak Burcu için daha şanslı bir zamanı beraberinde getiriyor. Para konularına olan ilgin artıyor. Cebindeki parayla ilgileniyor, kazancı yatırıma dönüştürmeyi planlıyorsun.

Oğlak Burcu 5 Mart Merkür Gerilemesi Etkisi altına gireceksin. İletişim, iş ve devam eden gelişmelerle ilgili yavaşlama yaşayabilirsin. İfadelerinde kontrolü elden bırakmamalısın. Yeni girişimleri iki defa düşünmende fayda var. Nisan 2019 Oğlak Burcu hayatında önemli bir yer tutuyor. Sana uygun olan işlerde yer alıyorsun. Risklerden ve risk içeren insanlardan uzaksın. Nitelikli kişilerle istikrarlı kararlı alacaksın. Oğlak Burcu Mayıs 2019 tarihinde görüşmelerin hızlanıyor. Birçok konuyu iletişimle hallediyorsun. Yakınlarından beklediğin destek gelmeyebilir. Bunu da fırsata dönüştürüyor, kimin dost kimin düşman olduğunu belirliyorsun.

Haziran 2019 Oğlak Burcunu alacağı büyük kararlar konusunda uyarıyor. Evi araç, eşya ya da kredi durumlarında yer alacaksın. Bu yönde hatalara ve her tür riske açıksın. 8 Temmuz 2019 Merkür Gerilemesi Oğlak Burcunun ortak para hanesinde geriliyor. Ortaklıkların son bulması, düzenli bir gelirin kesilmesi söz konusu. Hukuki meseleler oluşabilir. Ağustos 2019 Oğlak Burcu hayatındaki sorunlara yeni çözümler sunuyor. Alman gereken beklediğin bir para gelmeye başlıyor. Farklı ve önemli gelişmelerle eskisi gibi kazanmaya başlıyorsun. Bu defa daha dikkatlisin. Eylül 2019 ve Ekim 2019 Oğlak Burcu için standart şartlarda devam ediyor. Eğitimde kendini geliştirebileceğin ortamlara giriyorsun. Kasım 2019’da kariyerinle birlikte hayatın da yeniden yapılanıyor. Kapattığın kapılar yerine yenisini açıyorsun. Ve bunu tamamıyla kendi imkanlarınla yapıyorsun.

Oğlak Burcu Aralık 2019 tarihinde bu yılın değerlendirmesiyle birlikte 2020 senesine daha iyi bir giriş yapmak üzere yeni planları devreye sokuyorsun.

Oğlak Burcu 2019 Eğitim ve Sağlık

Oğlak Burcu 2019 yılı eğitim hayatına çok fazla vakit ayıramıyorsun. Ancak karşına çıkan her fırsatı da bu yönde değerlendiriyorsun. Elinden geldiğince kültür içerikli ortam ve konularda bulunacaksın. Sana ve hayatına yararlı olabilecek sohbetlerde yer alıyorsun. Mümkün olursa dil öğrenmek için kursa katılabilirsin. İlerlediğin yolda eğitime olan ihtiyacın artıyor.

Oğlak Burcu sağlığı 2019 yılında gayet iyi görünüyor. İşlerinde ve günlük yaşamda daha aktifsin. Bu seni yorabilir. Bakış açını geniş tuttuğun sürece ruhsal sorunlar yaşamıyorsun. Psikolojini bozan çevreden uzaklaşma kararı alarak bunu gerçekleştireceksin. Beslenme, egzersiz, uyku düzeni gibi konularda sağlığına gereken özeni gösterecek, geçen yıllara oranla daha az hasta olacaksın.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.