Oğlak Burcu 2020 Yaz Yorumu

4.788

Hayatınızda ki belirsizliklerden kurtulmak isteyeceksiniz ve çevrenizdeki insanlardan da bu tutumu bekleyeceksiniz. Ortaklıklı yaptığınız bir işiniz varsa aranızda güven sorunu oluşabilir.

Oğlak Burcu 2020 Yaz Yorumu

5 Temmuz 2020 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek biraz daha ciddi bir yapıya bürünebilirsiniz. Hayatınızda ki belirsizliklerden kurtulmak isteyeceksiniz ve çevrenizdeki insanlardan da bu tutumu bekleyeceksiniz. Ortaklıklı yaptığınız bir işiniz varsa aranızda güven sorunu oluşabilir. Bu yüzden uzun vadeli iş planlarını biraz kendiniz yapmaya çalışmak daha iyi olacaktır. Kendinizi güvende hissetmek istediğiniz ortamlarda bulunacak ve manevi anlamda rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu 2020 Yaz Aşk Yorumu

13 Eylül 2020 tarihinde Jüpiter sizin burcunuzda gerileyecek ve partnerinizi bu sıralar biraz bunaltmış ve özel hayatına müdahale etmiş olabilirsiniz. Bu durum karşı tarafı oldukça germiş durumda. Partnerinizin özel hayatına saygı duymalı ve buna dayanarak aranızdaki iletişimi kurmaya özen göstermelisiniz. Partneriniz ile aranızda çıkan sorunların bir nedeni ise sizin fazlasıyla dış etkenlerden etkileniyor olmanız olduğunu fark edeceksiniz. Sizi olumsuz bir şekilde dolduran insanlar var ve bir şekilde aklınıza girmeyi başarıyorlar buna bir dur diyeceksiniz.

Oğlak Burcu 2020 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

2 Temmuz 2020 tarihinde Satürn sizin burcunuzda gerileyecek ve ailenizin düzeninde bazı köklü değişikler olabilir. Özellikle yeni bir yere taşınma veya yatırım amaçlı bir şeyler satın alma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Sosyal çevrenizi yenileyecek ve ileriye dönük güzel arkadaşlıklar edineceksiniz. Yıllardır arayıp da bulamadığınız o güzel dostluğu bu tanıştığınız yeni insanlar sayesinde elde edebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ile aranızda rekabet oluşabilir. Siz bu çekişmenin dışında kalmak istediğinizi açık bir şekilde belirtebilirsiniz.

Oğlak Burcu 2020 Yaz Sağlık ve Kariyer Yorumu

Sağlığınız ile ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilir ve iş hayatınıza biraz ara vermek zorunda kalabilirsiniz. Siz her ne kadar fiziksel sağlığınıza dikkat etmeye çalışsanızda ruhsal olarak bu dönemde tespit edemediğiniz duygu iniş çıkışları ile karşılaşabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Bunun nedeni ise iş çevreniz ile kurduğunuz iletişim eksikliği. İnsanlara kendinizi biraz daha iyi tanıtmalısınız. Siz kendinize güvenirseniz dışarıdaki insanların da size bakış açısı değişecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.